۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۵

مراجعه بیماران اهل سوریه و پاکستان به بیمارستان هلال احمر در بیروت

در طول چند روز گذشته بیش از 1400 نفر مصدوم و بیمار به بیمارستان صحرایی هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در بیروت مراجعه کرده‌اند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت به نقل از  پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر، محمدباقر محمدی با ارائه گزارشی از خدمات هلال احمر ایران در بیروت اظهار کرد: امروز با استقبال خوبی از بیماران در بیمارستان صحرایی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در شهر بیروت مواجه شده‌ایم.

محمدی افزود: در طول چند روز گذشته بیش از ۱۴۰۰ نفر مصدوم و بیمار به بیمارستان صحرایی هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در بیروت مراجعه کرده‌اند.

وی تصریح کرد: این بیمارستان در حوالی ضاحیه قرار دارد و سایر از نقاط لبنان مراجعاتی به این مجموعه درمانی و بهداشتی صورت می گیرد.

مدیر داخلی بیمارستان صحرایی جمعیت هلال احمر در بیروت خاطرنشان کرد: تعدادی از بیماران و مصدومین از کشورهای پاکستانی و سوریه هستند که در جریان انفجار دچار آسیب شده‌اند و به این بیمارستان مراجعاتی داشته اند.

وی عنوان کرد: استقبال خوبی از خدمات بیمارستان وجود دارد و امیدواریم با همکاری مسئولان محلی و تدابیر جمعیت هلال احمر، منشاء اثر خوبی در شهر بیروت باشیم.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of