۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶

مذاکره مجدد خسران جبران ناپذیری دارد

عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: دولتمردان در بحث برجام " قاشق خالی در دهان ملت گذاشتند" و قطعا مذاکره مجدد با آمریکا هم به جز خسران چیز دیگری برای این مردم در بر نخواهد داشت.

به گزارش گروه سیاسی طبنا(خبرگزاری سلامت)، ابوالفضل ابوترابی با توجه به اینکه رهبرمعظم انقلاب مکررا در سخنان خود فرمودند مذاکره با آمریکا کان لم یکن است، دلیل اصراروپافشاری این روزهای رئیس جمهور مبنی بر مذاکره با دولتمردان ایالات متحده چه می‌تواند باشد،ضمن اینکه بی اعتمادی مسئولان آمریکایی در بحث برجام هم برهمگان مبرهن شده است، اظهار داشت: انگار که دولتمردان کشورما نمی‌خواهند از گذشته و تاریخ درس عبرتی بگیرند؛ وقتی که یک بار درمسئله برجام گلاه گشادی بر سردولتمردان رفت متاسفانه بازهم به دنبال تکرار و به بار آوردن اینچنین فجایعی هستند.

وی در ادامه افزود: رئیس جمهوربه سبب نبود دستاورد قابل ارائه برای ملت، می‌خواهد به هر شیوه ای دستاوردی را به زعم خود در کارنامه اش ثبت کند.

نماینده مردم نجف آباد به معطل گذاشتن ملت و مملکت در مسئله برجام اشاره و تصریح کرد: دولتمردان ۶ سال مسائل مختلف و مهم اقتصادی کشوررا معطل برجام گذاشتند و درواقع بهترشدن اقتصاد را منوط به نتیجه مذاکرات کردند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در ادامه افزود: دولتمردان در بحث برجام ” قاشق خالی در دهان ملت گذاشتند” و همانگونه که مذاکره رئیس جمهور با اوباما و قدم زدن وزیرامورخارجه با جان کری هیچ نتیجه ای نداشت و حقیقت این رفت و آمد‌ها اتلاف وقت و رکود موجود در کشور بود مذاکره مجدد با آمریکا هم غیر از خسران چیز دیگری برای این مردم در بر نخواهد داشت.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of