۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۰
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس:

مدیریت منابع در کشور دچار مشکل است!

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: متاسفانه مدیریت اقتصادی در کشور با مشکل جدی مواجه است و نباید وضعیت معیشت و زندگی مردم را منوط به وضعیت سیاسی آمریکا کرد.

حجت‌الاسلام سیدکاظم موسوی، نماینده مردم اردبیل در خانه ملت، در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری سلامت؛ درباره وضعیت بورس اظهار کرد: وضعیت بورس موضوعی است که چند ماه پیش به آن از این لحاظ که بسیاری از مردم با سرمایه های خورد وارد این بازار شده پرداخته بودم که باید مراقب این سرمایه ها باشیم.

وی ادامه داد: بازار سرمایه زیرساخت های خوبی دارد و منتظریم که وضعیت پیش آمده ترمیم شود.

موسوی درباره تعیین قیمت دستوری فولاد و تاثیر آن در ریزش شاخص بازار سرمایه هم افزود: این موضوع را باید از رزم حسینی وزیر صمت پیگیری کنید که چرا چنین تصمیمی گرفته است.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس درباره وضعیت معیشتی مردم هم گفت: ما واقعا شرمنده مردم هستیم، اینکه سیاست ها را براساس وضعیت سیاسی آمریکا بگیریم و بهبودی زندگی مردم را منوط به رفتن ترامپ و آمدن بایدن کنیم کار نادرستی کرده ایم.

وی افزود: ما باید به اقتصاد مقاومتی بپردازیم چراکه ظرفیت های بسیاری در کشور وجود دارد، اما مشکل اصلی ضعف مدیریت منابع است. برای مدیریت هایی نظیر بازار سرمایه یا معیشت مردم باید اقدامات جدی و درستی صورت بگیرد وگرنه مردم از ظرفیت نظارتی خود در این زمینه بهره خواهد برد.

خبرنگار: محمدسیاح

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x