۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸
مديرعامل شركت برق منطقه‌ای گیلان:

مدیریت مصرف تمام نشدنی و انکارناپذیر است

مديرعامل شركت برق منطقه‌ای گیلان با اشاره به افزایش سرمای هوا در فصل زمستان، از مردم استان درخواست کرد مصرف برق و گاز خود را کاهش دهند.

به‌گزارش  گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، “بهمن داراب زاده” از همکاری خوب و ارزنده مردم در عبور موفق از پیک تابستان قدردانی کرد و افزود: با مشارکت و همراهی خوب مردم شریف استان در زمینه استفاده بهینه از انرژی برق، توانستیم با موفقیت پیک تابستان را سپری کنیم.

وی با اشاره به اینکه مدیریت مصرف تمام ناشدنی و یک ضرورت انکارناپذیر است، گفت: استفاده بهینه از برق باید دائمی باشد و مربوط به زمان و فصل خاصی از سال نیست و همیشه و همه جا باید در استفاده از انرژی‌های مختلف، منطقی و هوشمندانه عمل کنیم تا ضمن سپاس از موهبت‌های الهی، امکان استفاده از انواع حامل‌های انرژی را برای دیگران فراهم سازیم.

داراب زاده با بیان اینکه مدیریت مصرف باید وظیفه و تکلیف همگانی محسوب شود، گفت: در فصل زمستان و افزایش مصرف انرژی گاز برای گرمایش، شاهد افت فشار گاز و ایجاد محدودیت‌هایی در تامین گاز نیروگاه‌ها هستیم و باید با مصرف منطقی، علمی و هوشمندانه از ایجاد هرگونه اختلال در تامین برق و گاز جلوگیری کنیم.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان با اشاره به بهره‌مندی از ظرفیت رسانه‌ای استان با هدف فرهنگ سازی در استفاده بهینه از انرژی گفت: استفاده از ظرفیت‌های رسانه‌ای برای نهادینه کردن و استفاده صحیح از انرژی باید استمرار داشته باشد و محدود به زمان‌های خاصی نشود تا بتوانیم حساسیت لازم را در زمینه مدیریت مصرف و استفاده درست و هوشمندانه از انواع انرژی؛ آب، برق، گاز، بنزین و … به وجود بیاوریم و به نتیجه مطلوب دست پیدا کنیم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x