۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۴

مدیرعامل شرکت فرش آستان قدس رضوی منصوب شد

با حکم دکتر مالک رحمتی، رئیس بنیاد بهره‌وری موقوفات رضوی، دکتر حمید کارگر به ‌عنوان مدیرعامل شرکت فرش آستان قدس رضوی منصوب شد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  آستان نیوز، در حکم انتصاب مدیرعامل جدید شرکت فرش آستان قدس رضوی آمده است: «ضروری است با برنامه‌ریزی منسجم و با هماهنگی سایر اعضای هیئت مدیره، همسو با سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری و تولیت معزّز آستان قدس رضوی، به‌ویژه سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی، در چارچوب مفاد اساسنامه شرکت، قانون تجارت و سیاست‌ها و تکالیف بالادستی، با بهره‌گیری از تمامی امکانات و سرمایه‌گذاری‌های به‌عمل آمده، در راستای تحولی بنیادین برای افزایش بهره‌وری منابع و رشد و تعالی آن مجموعه اقدام شود».

کارگر که پیش از این ریاست هیئت مدیره این شرکت را عهده‌دار بود، در سال‌های گذشته سمت‌هایی همچون مشاور وزیر صمت، مشاور معاون آموزشی وزیر علوم و ریاست مرکز ملی فرش ایران را برعهده داشته است.

گفتنی است شرکت تهیه و تولید فرش آستان قدس رضوی با پیشینه‌ای چهل ساله، از نامدارترین و بزرگترین شرکت‌های تولید متمرکز فرش در ایران است که افزون بر تهیه و تأمین فرش برای حرم مطهر رضوی و مدیریت خدمات فرش آن بارگاه مطهر، فعالیت تولیدی و تجاری گسترده‌ای را در حوزه فرش دست‌باف به انجام می‌رساند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments