۰۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹

مدیران استقلال با استعفای فتح‌الله‌زاده مخالفت کردند

هیئت مدیره باشگاه استقلال با استعفای فتح‌الله‌زاده مخالفت کرد.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگطاری سلامت) از سایت باشگاه استقلال، هیئت مدیره باشگاه استقلال با صدور اطلاعیه‌ای استعفای علی فتح‌الله‌زاده را قبول نکرد.

متن اطلاعیه به این شرح است:

استقلال روزهای پرالتهاب و سرنوشت‌سازی را پشت سر می‌گذارد و در این روزهای سخت و طاقت‌فرسا، آستانه صبر و تحمل بسیار بالایی نیاز است. متأسفانه عده‌ای محدود و معدود بی‌توجه به موانع و مشکلات گاه‌وبیگاه با بیان مطالبی، سبب رنجش خادمین استقلال شده که بدون هیچ‌گونه چشمداشت و صرفاً در جهت حفظ اعتبار باشگاه بزرگ استقلال و شادی دل هواداران پرشمار و محترمش، با همه فشارها، مسئولانه شبانه‌روز در حال تلاش‌اند تا این روزهای سخت که مشابه آن در طول حیات هفتاد و اندی سال استقلال، کم نبوده، نیز به‌سلامت گذشته و مسیر صحیح در پیش راه همه قرار بگیرد.

لذا ضمن دلجویی از برادر عزیز جناب آقای علی فتح‌الله‌زاده که الحق در مدت حضور عاشقانه و خالصانه از هیچ کوششی دریغ نفرموده‌اند و با علم به اینکه استقلال عزیز به حضور چنین افراد عاشق و مسئولیت‌پذیر نیازمند است با استعفای ایشان مخالفت می‌نماید.

انتظار می‌رود در این لحظات همه و همه در کنار یکدیگر بوده و راهی که برای رسانیدن استقلال عزیز به قله افتخار آغاز کرده‌ایم کماکان ادامه دهیم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments