۱۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵

مدال طلای قهرمانی آسیا را با ۷۰ درصد آمادگی کسب کردم

بانوی پاروزن تیم ملی روئینگ ایران گفت: من در یک فرجه سه ماه به دلیل یک سری حاشیه‌ها که ایجاد شده بود نتوانستم تمرینات خوبی داشته باشم، با وجود این موضوع توانستم در مسابقات قهرمانی آسیا خوب ظاهر شوم.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت)، نازنین ملایی پاروزن تیم ملی روئینگ ایران طی گفتگو با خبرنگار برنا در خصوص مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ کره جنوبی بیان کرد: این دوره از رقابت‌ها سطح کیفی بسیار بالایی داشت، چون این رویداد پیش از مسابقات کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو بود و اکثر کشورها برای آمادگی بیشتر در آن حضور پیدا می‌کنند. تقریبا اکثر رقبای ما آن‌جا بودند و من برای دیدن حقیقت در هر دو بخش تکنفره سبک و سنگین برنامه‌ریزی کرده بودم. من در رشته تکنفره سبک پاروزن زدم اما تمام تمرکز من روی زدن رکورد تکنفره‌های سبک بود، چون می‌خواستم با هر دو رقابت کنم.

وی افزود: خداراشکر زمان مسابقات سنگین وزن بعد از رقابت من بود و از نظر آب‌وهوا در شرایط جوی یکسانی قرار داشتند‌. من توانستم با حداقل آمادگی حاضر شوم چون به خاطر یک سری شرایط نتوانسته بودم به حداکثر آمادگی خود برسم.

ملایی اظهار داشت: حدودا با ۷۰ درصد آمادگی در این رقابت‌ها حاضر شدم و توانستم مدال طلا تکنفره سبک وزن را کسب کنم. حتی توانستم نسبت به رقبای خودم در هر دو بخش رکورد خوبی بزنم. الان تمام تمرکز من روی این است که بتوانم در رقابت‌های کسب سهمیه المپیک مدال طلا را به دست بیاورم. حدود ۶ ماه تا مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۰ که سهمیه المپیک در آن توزیع می‌شود وقت داریم، بر اساس این موضوع من شانس زیادی برای کسب سهمیه می‌بینم، چون در این مدت می‌توانیم تمرینات خوبی داشته باشیم.

بانوی پاروزن تیم ملی ایران عنوان کرد: من در یک فرجه سه ماه به دلیل یک سری حاشیه‌ها که ایجاد شده بود نتوانستم تمرینات خوبی داشته باشم، با وجود این موضوع توانستم خوب ظاهر شوم. اگر در این مدت شرایط مطلوبی داشته باشیم و باتوجه به اعتمادی که افشین فرزام مربی تیم دارم و می‌دانم برنامه تمرینی بسیار دقیقی دارد، به همین دلیل مطمئنم می‌توانیم سهمیه المپیک کسب کنیم.

وی گفت: پس از بازی‌های جاکارتا به دلیل تغییراتی که فدراسیون داشت یک وقفه در برگزاری اردو‌ها وقفه ایجاد شد اما من از ۱۶ آبان تمرینات خودم را به صورت اردوهای ۲۱ روزه در تهران با هزینه شخصی خودم برگزار کردم. تمریناتم را زیر نظر فرزام با همان روال قبلی دنبال کردم تا برگزاری دوباره اردوها تمریناتمان را انجام دادیم. به نظر من ورزشکاری که بخواهند به هدف خود برسند باید مسائلی که پیش روی آن‌ها وجود دارد را خودشان حل کنند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments