۰۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۶

مخالفت یحیی گل محمدی با پیشنهاد ۵۰ میلیاردی گل گهر

روایتی از پیشنهاد سیرجانی ها به یحیی که منجر به سرمربی گری امیر قلعه نویی در گل گهر شد.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت باشگاه گل‌گهر سیرجان حاضر بود قراردادی ۳ ساله به ارزش حدود ۵۰ میلیارد با یحیی گل‌محمدی امضا کند اما سرمربی سرخ ها که قبل از دربی شایعه کردند با سپاهان توافق کرده پیشنهاد جدی سیرجانیها را نادیده گرفت و به پیشنهاد نجومی سپاهان هم نه گفت.

ملارحمان مدیرعامل فوتبالی کارخانه گل گهر که اخیرا این سمت را تحویل داده علاقه خاصی به گل محمدی دارد. جواهری مدیرعامل باشگاه هم ضمن تمایل به جذب یحیی، گزینه دومش امیرقلعه نویی بود تا اگر یحیای قرمزها در تیمش ماند مربی اسمی دیگری جذب شود.

ملارحمان گفته بوده اگر گل محمدی بیاید هر چقدر لازم باشد بودجه می دهم اما برای قلعه نویی نه و من اصلا موافق آمدنش نیستم.

یحیی وسوسه نشد و به رغم نامهربانی ها پس از دربی و وضعیت نه چندان جالب تیم به واسطه جدایی ستاره ها و اتفاقات ریز و درشت دیگر با شاگردانش به جنگ آسیا رفت و امیر با وزرا و روسای صنعتی لابی کرد تا وقتی که از استقلال و تراکتور پیشنهاد ندارد و در سپاهان اصفهان و ذوب آهن هم به رغم بودجه کلان سالها ناکام بوده، هدایت تیم متمول شهر سیرجان را در دست بگیرد.

می گویند ملارحمان برخلاف میل باطنی و در پی اصرار و وساطت مافوق هایش(از حمله یک معاون وزیر علاقه مند به فوتبال) زنگ زده به جواهری مدیرعامل باشگاه و گفته: بروید با امیرقلعه نویی قرارداد ببندید اما خیلی کمتر از مبلغ پیشنهادی به گل محمدی.

جواهری هاج و واج می ماند که چه شد. او با امیر قرارداد بست و قراردادهای نجومی و فوتبال خراب کن این تیم رونمایی شد، هر چند که بد نیست بدانید همین جواهری که زمانی حامی امیر بود اکنون رابطه جالبی با سرمربی ندارد.

یحیایی که این همه به او تهمت و اتهام می زدند پیشنهادی خیلی خیلی بهتر ازپرسپولیس از نظر مالی را نادیده گرفت، در اوج ناامیدی خیلی ها به جنگ‌ برترین های آسیا رفت، حماسه ای دیگر بعد از قاطع ترین قهرمانی تاریخ لیگ در فصل پوکر آفرید، تهمت‌ها شنید، زجر کشید اما به درخواست مکرر هواداران نه نگفت و ماند و بعد از فینال آسیا، به دنبال ثبت گلات قهرمانی است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments