۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۱

محمود فکری: ما تیم برتر میدان بودیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری پس از دیدار با تراکتور تبریز گفت: ما در هر دو نیمه تیم برتر میدان بودیم و توانستیم با قابلیت بالای بازیکنانمان به سه امتیاز دست پیدا کنیم.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت محمود فکری در نشست خبری پس از دیدار با تراکتور تبریز از هفته یازدهم لیگ برتر، صحبت هایی را عنوان کرد که در ادامه می خوانید:

به هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم. بازی خوبی در هر دو نیمه انجام شد. شاید باد باعث شد کمی کیفیت بازی کم شود ولی در مجموع بازی قشنگی شد و خدا را شکر بازیکنان ما از فرصت‌ها استفاده کردند. بازیکنان ما در نیمه دوم هم برنامه های ما را اجرا کردند و با زدن ۲ گل فاصله خوبی را به وجود آوردیم. امیدوارم این روند را حفظ کنیم و هم بتوانیم در صدر بمانیم و بازی های بعد را هم با امتیاز کامل به دست بیاوریم.

ما برنامه داشتیم که از جلو حریف را پرس کنیم و می‌دانستیم با مهاجمانمان می‌توانیم از این قابلیت استفاده کنیم. نمی شود گفت روی ناتوانی حریف این نتیجه رقم خورده است. این گل‌ها روی برنامه های ما بود و بازیکنان ما خیلی تلاش کردند و ۳ امتیاز خیلی خوب را به دست آوردیم.

هواداران باهوش باشند که خیلی ها از درون و بیرون می‌خواهند به تیم ضربه بزنند. ما دوست و دشمن زیاد داریم  که آنها با تمام وجود تلاش می‌کنند که به تیم ضربه بزنند و کادر فنی و بازیکنان و مدیریت باشگاه را تضعیف کنند. امسال این تیم می تواند شرایط خوبی داشته باشد و به موفقیت برسد ولی هواداران باید باهوش باشند که آتو دست کسی ندهیم. ما همیشه با کسانی که درون تیم بودند یا بیرون تیم حضور داشتند این مشکلات را داشته ایم. از هواداران می‌خواهم اجازه ندهیم این آقایان به تیم استقلال ضربه بزنند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments