۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۷

محمود فکری: ماشین سازی می تواند برای ما مشکل ساز شود

سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری پیش از دیدار با ماشین سازی گفت: ماشین سازی تیم جوانی است که می تواند برای ما دردسر ساز باشد و باید به خوبی حریف را آنالیز کنیم.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامتمحمود فکری در نشست آنلاین خبری پیش از دیدار استقلال و ماشین سازی، صحبت هایی را عنوان کرد که در ادامه می خوانید:

بازی ها برای استقلال فرقی ندارد و هر تیمی مقابل استقلال بازی می کند با انگیزه دوچندان وارد زمین می شود. امیدوارم بازیکنان ما با تمام توان وارد زمین شوند و در نهایت برنده این دیدار شویم. ماشین سازی مربی جوان و جسوری دارد. خیلی از بازیکنان این تیم با من کار کردند و با انگیزه ای که دارند می توانند برای ما مشکل ساز شوند اما امیدوارم بازیکنان ما خودشان باشند و در یک فضای خوب بازی سالمی انجام داده و ۳ امتیاز را بگیریم.

درباره بازق فولاد در یک فرصت مناسب در جمع خبرنگاران صحبت می کنم ولی الان تمرکز ما روی بازی با ماشین سازی است. ان شاالله بعد از بازی در خدمت دوستان هستم و در مورد بازی با فولاد حرف می زنم.

در بازی اول ما هم بازیکنان تیم ما به بلندی چمن اعتراض داشتند.امیدوارم برای بازی فردا چمن کوتاه شود  تا انرژی از بازیکنان ما نگیرد. چمن بلند سرعت توپ را می گیرد و باعث می شود مسابقه زیبا نشود و من امیدوارم فردا وضعیت چمن به شکلی باشد که بازی قشنگی انجام شود.

دیاباته مشکلی خاصی ندارد  و در اردوی ما حضور دارد و اگر لازم باشد از او استفاده می کنیم.

اسماعیلی از ناحیه زانو درد دارد و سیاوش یزدانی از قبل مشکل داشته و ما این ۲ نفر را در اختیار نداریم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x