۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۴

محمود فکری: فاصله کم بازی ها دردسر ساز می شود

سرمربی تیم فوتبال استقلال پیش از دیدار با سایپا گفت: یکسری بازیکنان در نیم فصل از جمع ما جدا می‌شوند، ما هم برای لیگ و هم برای لیگ قهرمانان آسیا باید تیم را تقویت کنیم.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت محمود فکری پیش از دیدار با سایپا از هفته دوازدهم لیگ برتر، صحبت هایی را عنوان کرد که در ادامه می خوانید:

سایپا در لیگ امسال نشان داده که می‌تواند از هر تیمی امتیاز بگیرد و بازی سختی در پیش داریم. این تیم تقریبا از همه تیم‌ها امتیاز گرفته اما برنامه بازی ها به شکلی شده که ما را هم اذیت می ‌کند. سایپا ۳ روز از ما بیشتر استراحت کرده و کار سختی داریم و امیدوارم بازیکنان ما شرایط روحی و جسمی خود را حفظ کرده باشند.

بازیکنان ما باید به سایپا احترام بگذارند و امیدوارم در نهایت بازی خوبی ارائه کنیم و ۳ امتیاز لازم را بگیریم و تیم را در صدر جدول حفظ کنیم.
ما نسبت به داشته‌هایمان وارد زمین خواهیم شد و حتی اگر لازم باشد به برخی از بازیکنان هم استراحت می‌دهیم تا در کوران بازی ها دچار مشکل نشویم. برای  بازی فردا هم تا شب و حتی صبح فردا در مورد ارنج تیم تصمیم گیری می‌کنیم.
هنوز خبر موثقی به ما از طرف باشگاه اعلام نشده که مستقیما به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرده ایم ولی در مجموع خودم یک حسرت ۲۲ ساله‌ای را در دل دارم. یک حسرت ۲۲ ساله در دل من در ورزشگاه آزادی مانده چون فینال جام باشگاه‌های آسیا را از دست دادیم.
تیم العین تیم خوبی است و در این سالها در این مسابقات خوب کار کرده است ولی من به خیلی بالاتر از این مسائل فکر می‌کنم. اگر به مرحله گروهی صعود کردیم که تلاش می‌کنیم تا تیم به شرایط خوبی برسد  و اگر هم  در پلی آف حضور داشتیم تلاش زیادتری خواهیم داشت تا آرزویی که در دلم مانده محقق کنیم.
مطمئنا یکسری بازیکنان در نیم فصل از جمع ما جدا می‌شوند. ما هم برای لیگ و هم برای لیگ قهرمانان آسیا باید تیم را تقویت کنیم چون در فهرستمان جای خالی داریم و طبق همان جای خالی تیم را تقوییت خواهیم کرد.
هیچ تیمی را نمی‌شود دستکم گرفت و حتی اگر فردا سایپا یک امتیاز از ما  بگیرد برای استقلال بد است چون ۲ امتیاز از دست می‌دهیم، تلاش ما کسب ۳ امتیاز است ،حتی اگر خط حمله سایپا آمار خوبی نداشته اما اصلا نباید آنها را دستکم بگیریم، در سوی دیگر  حتما خطوط دیگر این تیم آنقدر خوب بوده که از تیم‌ها امتیاز گرفته اند و بازیکنان ما باید مراقب باشند.
سید احمد موسوی مصدوم است، البته رضاوند به ما اضافه شده و فکر نمی‌کنم مشکل خاصی داشته باشد.
بهترین مربی چند فصل اخیر استقلال شدن لطف خدا بوده و همه چیز با تلاش بازیکنان و کادر فنی تیم اتفاق افتاده است. ما از ابتدای فصل مشکلات زیادی داشتیم ولی بازیکنانم صبوری کردند و این اتفاق خوب را رقم زدند. در یکی از مصاحبه‌هایم گفتم شاید خیلی از سیاستمداران استقلالی باشند ولی چون ما استقلالی ها نجیب تر یا به قولی بی خیال تر هستیم فکر می‌کنیم تیم نیاز به حمایت نداریم. باز هم تاکید می‌کنم همه کسانی که استقلالی هستند پای کار باشند تا تیم با کمک این عزیزان موفق شود. هدایت کردن تیم و حمایت، کار یک نفر و دو نفر نیست، هر کسی که در بحث اقتصادی و سیاست می‌توانند به ما کمک کند این کار را انجام دهد، دوستانی هم که نظر فنی دارند می‌توانند به ما کمک کنند تا استقلال را در آسیا به جایگاه واقعی‌اش برسانیم.مطمئنا این اتفاق فقط با حمایت و اتحاد همدلی می‌تواند رخ بدهد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x