۲۴ آذر ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۵

محمود فکری: از تمام موقعیت هایمان استفاده نکردیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری پس از دیدار با شهر خودرو گفت: چند موقعیت داشتیم که می توانستیم بازهم به گل برسیم ولی در کل از نتیجه بازی رضایت دارم.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت محمود فکری در نشست آنلاین خبری پس از دیدار با شهر خودرو، صحبت هایی را عنوان کرد که در ادامه می خوانید:

جا دارد هم از تک تک بازیکنان تیمم تشکر کنم و به مجموعه تیم تبریک بگویم که زحمات زیادی می کشند که تیم را سروشکل می‌دهند. در مجموع بازی قشنگی از طرف هر دو تیم صورت گرفت. در هر دو  نیمه بازی جوانمردانه ای شد که هر بیننده از از تماشی آن لذت می برد. خدا را شکر که توانستیم برنده از زمین بیرون بیاییم و جا دارد به تیم شهرخودرو هم تبریک و خسته نباشید بگویم و امیدوارم در بازی های آتی موفق باشند.

بازی خیلی خوبی از سوی دو تیم انجام شد.  هم قبل از ۱۰ نفره شدن و هم بعد از ۱۰ نفره شدن بازی زیبایی انجام دادند و خیلی خوب بازی کردند و ما را اذیت کردند. ما یکی دو موقعیت داشتیم که می شد گل شود ولی این اتفاق نیفتاد. شاید هم ما خوش شانس بودیم که تیر دروازه اجازه نداد آنها به گل برسند. حریف تیم خوبی بود و مربی جوانی دارد که افراد با تجربه ای کنار او حضور دارند. مطمئنا این تیم می تواند جزو تیم های خوب و بالای جدول باشد.

وضعیت نادری در حال بررسی است و قرار است فردا از پای وی عکسبرداری شود و امیدواریم مشکل خاصی نباشد.

من چیز خاصی از ناراحتی و دلخوری از قائدی ندیدم. بازیکن شاید دوست داشته باشد ۹۰ دقیقه بازی کند. او در بازی های قبلی کامل بازی کرده و چون ما ۲ بر صفر جلو بودیم برای جلوگیری از مصدومیت و همچنین شرایط او را تیم تعویض کردیم تا مشکلی پیش نیاید.

من در رختکن به بازیکنان گفتم که حریف را کنترل کنیم و از اشتباهات آنها به گل برسیم. همین که دروازه ما بسته نگه داشته شد خیلی مهم بود.

من فکر نمی‌کنم داوری بر ضرر شهرخودرو باشد، در مجموع داوری اشتباه خاص و آنچنانی نداشت که دو طرف ضرر کنند. به تیم داوری خسته نباشید می‌گویم.

در مورد اضافه شدن روانخواه باید بگویم که در حال حاضر تصمیم خاصی گرفته تشده است. در مصاحبه قبلی در تمرین استقلال به خبرنگاران گفتم اگر نیاز باشد در هر بخشی کسی را اضافه کنیم این کار را خواهیم کرد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments