۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۷
سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا اصفهان اعلام کرد:

محدودیت تردد شبانه در ۱۰ شهر اصفهان تا پایان دی ماه تمدید شد

سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا اصفهان از تمدید محدودیت تردد شبانه در ۱۰ شهر اصفهان تا پایان دی ماه خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری سلامت در اصفهان،حجت اله غلامی اظهار داشت: تا  پایان دی ماه در ۱۰ شهر استان اصفهان محدودیت تردد از ساعت ۲۱ تا چهار صبح تمدید شد و در صورت تخلف خودروها جریمه خواهند شد.

وی با بیان اینکه تمامی شهرهای استان در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند، گفت: علاوه بر رعایت دستورالعمل‌هایی ابلاغی برای شهرهای زرد، محدودیت تردد برای ۱۰ شهر استان از جمله اصفهان، کاشان، شاهین‌شهر، خمینی‌شهر، نجف‌آباد، شهرضا، فلاورجان، مبارکه و زرین‌شهر از ساعت ۲۱ تا چهار صبح تا پایان دی ماه اعمال می‌کنیم.

این مقام مسئول ادامه داد: مقرر شد محدودیت تردد بین شهری را نداشته باشیم اما خودروهای غیربومی که از شهرهای قرمز یا نارنجی به سمت اصفهان حرکت می‌کنند اعمال محدودیت کرده و اجازه ورود به استان ندارند.

غلامی بیان داشت: همچنین مقرر شد مراسم محدود با مدت زمان محدود و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی بدون پذیرایی در آرامستان‌ها برگزار شود تا شاهد برگزاری مراسم‌ در خانه‌ها و مساجد نباشیم.

سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا اصفهان گفت: همچنین برگزاری آزمون‌ها و انتخابات مجامع که برگزاری آن‌ها ضروری است با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی انجام می‌شود.

سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا اصفهان در پایان خاطرنشان کرد: در این جلسه دانشگاه علوم پزشکی کاشان و اصفهان گزارشی از وضعیت کاهش روند شیوع ویروس کرونا ارائه کردند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments