۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۸

مجید نامجو مطلق: بازیکنان استقلال یک روز فوق العاده را پشت سر گذاشتند

سرمربی موقت تیم فوتبال استقلال گفت: بازیکنان استقلال امشب یک بازی منطقی و زیبا را به نمایش گذاشتند و یک روز فوق العاده را برای هواداران رقم زدند.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت مجید نامجومطلق در نشست خبری پس از بازی با الاهلی، پاسخگوی سوالات خبرنگارن بود که در ادامه می خوانید:

امروز بازیکنان استقلال یک روز فوق العاده را پشت سر گذاشتند و یک بازی خوب انجام دادند. ما چون در یک لیگ فرسایشی حضور داشتیم بازیکنان فشار زیادی تحمل کردند. یک تعداد از بازیکنان ما فشار زیادی را تحمل کردند و با وجود اینکه مصدوم بودند خود را به این بازی ها رساندند.

در اواخر بازی ۲-۳ بازیکن ما با گرفتگی عضلانی به میدان رفتند و در واقع غیرت نشان دادند. با همین شرایط توانستیم به مرحله بعد صعود کنیم. استقلال بیش از ۳۰-۴۰ میلیون هوادار دارد و جا دارد این برد را به آنها تقدیم کنم. این پیام را به هواداران استقلال می‌دهم که برای خوشحال کردن آنها در اینجا حضور داریم.

در بازی قبل ما یک نیمه بد داشتیم چون بازیکنان ما از شرایط مسابقه دور بودند. در نیمه دوم آن بازی(دیدار با الشرطه) همه چیز خوب شد و آن ۴۵ دقیقه به ما کمک کرد بازیکنان ما در این مسابقه با شرایط مسابقه وارد زمین شوند

بازیکنان من امروز شاداب تر بودند ولی چون مصدومان زیادی داریم باید بازیکنان را از نظر ذهنی و البته بدنی آماده کنیم که در بازی آتی هم چنین کیفیتی را به نمایش بگذاریم. با توجه به اینکه بازی ها هر ۳ روز برگزار می شود کار سخت است و بازیکنان ما با این شرایط تا به حال فوتبال بازی نکردند. ما باید سعی کنیم شرایط خوبی را برای آنها فراهم کنیم تا با آمادگی کامل در بازی آینده وارد زمین شویم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments