۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۱
براساس گزارش سازمان امور استخدامی مشخص شد؛

مجلس پیشگام در شفاف سازی اطلاعات حقوق کارمندان

براساس گزارشی که سازمان امور استخدامی و اداری منتشر کرده عملکرد نهادهای مرتبط با مجلس در بارگذاری فهرست حقوق و مزایای کارکنان در سال جای حداقل ۸۸ درصد است و در این زمینه دیوان محاسبات عملکرد ۱۰۰ درصدی دارد و تمامی فهرست های حقوق و دستمزد سال جاری کارکنان خود را در سامانه تعیین شده بارگذاری کرده است.

به گزارش گروه سیاسی  خبرگزاری سلامت به نقل از خانه ملت،در راستای شفاف سازی پرداخت‌ها و اجرای ماده (۲۹ ) قانون برنامه ششم توسعه و تبصره (۲۰) ماده واحده قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور و پیرو تاکید قبلی مبنی بر تکمیل سامانه پاکنا و سامانه ثبت حقوق و مزایا کارکنان، دستگاه‌های اجرایی مشمول قانون مکلف شدند هرگونه پرداختی به کارکنان خود را در سامانه مذکور ثبت کنند.

دریافت گزارش جزئیات اطلاعات ثبت شده در سامانه ثبت حقوق و مزایا نشان دهنده پیشگام بودن قوه مقننه در امر شفاف سازی پرداختی حقوق ها است. از این رو دستگاه‌های زیر مجموعه قوه مقننه از جمله مجلس شورای اسلامی به میزان ۸۸ درصد، دیوان محاسبات ۱۰۰ درصد، مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی ۸۸ درصد، کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی به میزان ۸۸ درصد اطلاعات مربوط به حقوق و مزایا کارکنان خود را از ابتدای سال ۱۴۰۰ تا  ۹ آبان ماه ۱۴۰۰ در سامانه ثبت حقوق و مزایای کارکنان ثبت کرده اند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments