۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳

مجتبی توتونی: برای تغییر روش بازی تیم نیاز به کمی زمان و حوصله داریم.

مربی سپاهان: برای تغییر روش بازی تیم، نیاز به زمان داریم.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان مجتبی توتونی پس از شکست دو بر صفر تیمش مقابل النصر عربستان، اظهار داشت: می‌دانستیم بازی سنگینی داریم و و انتظاری غیر از این نداشتیم. در لیگ قهرمانان آسیا بازی می‌کنیم و بهترین‌ها اینجا هستند.

وی افزود: نکته مهم این بود که با وجود شکست از عملکرد بازیکنان راضی هستیم و آنها حد زیادی خواسته‌های ما را برآورده کردند. در نیمه دوم شرایط بهتری پیدا کردیم و موقعیت‌های خوبی برای گلزنی داشتیم.

این مربی تصریح کرد: در فوتبال ممکن است بعضی روزها روز شما نباشد. مدت زمان خیلی کمی است که کادر فنی جدید با بازیکنان کار می‌کند. سعی کردیم روش و نوع بازی سپاهان را تغییر بدهیم و می‌دانیم که نیاز به زمان دارد و باید کمی با صبر و حوصله باشیم.
وی در مورد اینکه این تیم بعد از سه روز باید دوباره با النصر بازی کند و چه تغییراتی احتمال دارد در نظر بگیرند، گفت: قبل از پاسخ به این سوال باید پیروزی النصر را تبریک بگوییم. هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. باید این بازی را تجزیه و تحلیل کنیم و ببینیم مشکلات‌مان کجا بوده تا برای بازی بعدی خودمان را آماده کنیم. به دنبال این هستیم که بتوانیم بازی بهتری با نتیجه بهتری را ارائه بدهیم.

مربی سپاهان ادامه داد: دیدیم که بازیکنان اصلی و ذخیره تیم با هم تفاوت زیادی ندارند. مجموعه‌ای از بازیکنان خیلی باکیفیت را سپاهان در اختیار دارد. باید ببینیم بازی بعدی به چه شکلی خواهد بود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments