۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۹

متین کریم‌ زاده: آقا فرهاد یک تنه تیم را نگه داشته است

مدافع چپ و وینگر تیم فوتبال استقلال گفت: از آقا فرهاد ممنونم که به من اعتماد کردند و خداراشکر می‌کنم که توانستم جواب اعتماد ایشان را بدهم.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری سلامت، متین کریم‌ زاده در گفت‌وگو با ایلنا، درباره برتری مقابل نساجی مازندران در هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال، صحبت هایی انجام داد که در ادامه می خوانید:

برتری آبی پوشان مقابل نساجی؟

خداراشکر، سه امتیاز در این بازی برای ما اهمیت داشت که به لطف خدا با درایت کادرفنی و تلاش تمامی تیم و بازیکنان کنار هم این نتیجه رقم خورد.

بازی در نیمه اول طبق انتظارات ما پیش نرفت اما با گل آقا وریا با تساوی به رختکن رفتیم و برای نیمه دوم دیدید که با احترام به تیم نساجی مانند نیمه اول تیم برتر میدان بودیم و برای کسب نتیجه تلاش کردیم.

روی تلاش بازیکنان موفق شدیم نتیجه بازی را به سود خودمان رقم بزنیم که در شرایط زمین ورزشگاه وطنی و همینطور شرایط آب و هوایی دشوار بود.

حضور فیکس در این مسابقه از سوی مجیدی؟

جا دارد از آقا فرهاد و تمامی اعضای کادرفنی که برای بچه‌ها زحمت می‌کشند تشکر کنم. از ایشان ممنونم که به من به عنوان یک بازیکن جوان در این بازی اعتماد کردند و خداراشکر می‌کنم که توانستم جواب اعتماد ایشان را بدهم.

عملکردت در این بازی؟

می‌گویم این از لطف خدا بود که توانستم در این بازی تاثیرگذار باشم و خیلی علاقه دارم که بتوانم این روند را ادامه بدهم و موجب موفقیت تیم، سربلندی کادرفنی و خوشحالی هواداران‌‌مان باشم. من تلاش و انگیزه بالایی داشته‌ام و امیدوارم که بتوانم چنین روند را در ادامه هم داشته باشم که به لطف خدا به تیم ملی هم برسم.

عملکرد فرهاد مجیدی در شرایط سخت استقلال؟

آقا فرهاد به تمامی بچه‌ها به خصوص بازیکنان جوان خیلی انگیزه می‌دهند و در این شرایط یک تنه تمام تیم را کنار هم نگه داشته است و با حضور ایشان همه یکدل و پر انگیزه هستند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments