۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۳

مترو تهران آماده حضور دانش آموزان

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران با اشاره به اینکه همزمان با بازگشایی برخی از مدارس اگر ازدحام جمعیت در مترو داشته باشیم قطار فوق‌العاده اعزام خواهد شد، گفت: ضدعفونی قطارهای مترو مداوم انجام می‌گیرد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت ، علی عبدالله‌پور مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران درباره تمهیدات مترو تهران همزمان با بازگشایی برخی از مدارس از جمله کلاس اولی‌ها اظهار داشت: کلاس اولی‌ها اصولا از مترو استفاده نمی‌کنند مگر اینکه با خانواده‌هایشان وارد شهر زیرزمینی شوند.

وی افزود: در حال حاضر با همان روش قبلی یعنی سرفاصله حرکت ۴ دقیقه قطارهای مترو تردد دارد و اگر ازدحامی باشد و مدارس بیشتر بازگشایی حضوری شوند، قطار فوق‌العاده اعزام خواهد شد.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران با اشاره به اینکه مسافران نگرانی در مورد وضعیت بهداشتی مترو نداشته باشند گفت:‌ضدعفونی قطارها مداوم انجام می‌گرد و از شهروندان خواستاریم به دلیل اینکه احتمال استفاده دانش‌آموزان از مترو وجود دارد بیشتر از گذشته نسبت به رعایت فاصله اجتماعی و عدم صحبت با یکدیگر جهت پیشگیری از انتقال کرونا اقدام کنند.

عبدالله‌پور خاطرنشان کرد: در حال حاضر بر اساس آخرین آمارها و گزارشاتی که به دست‌مان واصل و ثبت شده در روزهای اخیر ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار نفر از مترو روزانه برای تردد استفاده کرده اند.

منبع: فارس

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments