۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۶
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد:

مبتلا شدن ۱۷۰بیمار جدید به ویروس کرونا در اصفهان

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از مبتلا شدن 170بیمار جدید به ویروس کرونا در اصفهان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری سلامت در اصفهان،آرش نجیمی اظهار داشت: در شبانه روز اخیر تعداد یک هزار و ۹۷ نفرمشکوک به ویروس کرونا برای انجام تست به مراکز درمانی مراجعه کردند که تست ۱۷۰ نفر آنها مثبت به ویروس کرونا بوده است.

وی بیان کرد: از این تعداد بیمار جدید کرونایی شناسایی شده ۶۵ نفر با علائم بالینی در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شدند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ادامه داد: همچنین در این بازه زمانی تعداد ۴۷ بیمار مبتلا به کرونا با بهبودی کامل از بیمارستان ها ترخیص شدند و لازم است تا دوران قرنطینه را در منزل سپری کنند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در ارتباط با آمار مرگ و میر کرونا گفت: متاسفانه طی شبانه روز گذشته تعداد ۸ بیمار مشکوک به کرونا جان خود را از دست دادند که تاکنون تست ۵ نفر از این بیماران فوت شده مثبت قطعی به ویروس کرونا بوده است.

آرش نجیمی در خصوص آمار مبتلایان کرونا در استان توضیح داد: در حال حاضر ۳۸۰ مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران و بیدگل بستری هستند که متاسفانه از این تعداد ۶۷ بیمار بدحال و در بخش مراقبت‌های ویژه  و آی سیو ها تحت مراقبت و نگهداری هستند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x