۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۹

مانور سراسری جهادی تعدیل روشنایی معابر در ۲۳ شهرستان استان اصفهان برگزار شد

همزمان با سراسر کشور مانور جهادی تعدیل روشنایی معابر و مقابله با برق های غیر مجاز و رمز ارزها در استان اصفهان برگزار شد .

به گزارش  خبرگزاری سلامت از اصفهان،مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان گفت: مانور سراسری جهادی تعدیل روشنایی معابر و مقابله با برق های غیر مجاز و رمز ارزها در ۲۳ شهرستان استان اصفهان برگزار شد .

حمید علاقمندان اظهار داشت: اجرای مانور سراسری جهادی تعدیل روشنایی معابر و مقابله با برق های غیر مجاز و رمز ارزها را ۱۳۸ اکیپ اجرایی و ۲۹ دستگاه بالابر اجرای این مانور را در ۲۳ شهرستان استان بر عهده دارند.

وی از جمله اهداف برگزاری این همایش را افزایش رضایتمندی مشترکین ، بهبود کیفیت ولتاژشبکه ،بهبود شبکه،کاهش تلفات شبکه ،تمرین آمادگی جهت مواجهه با بحران های مختلف، افزایش قابلیت اطمینان و پایداری شبکه ، استاندارد سازی شبکه ،کاهش خاموشی ناخواسته و ایمن سازی شبکه برای رفع کانون های خطر دانست.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان با تاکید بر اینکه در سطح استان اصفهان با برنامه ریزی قبلی و بسته به نیاز شبکه برق در استان مانورهایی اجرا می شود، گفت: با توجه به شرایطی که در کشور ممکن است پیش آید برخی از این مانورها به صورت سراسری برنامه ریزی شده و این سومین مانور کشوری است که به اجرا در آمده است .

گفتنی است، سراسری جهادی تعدیل روشنایی معابر به مدت دو روز در ۲۵ و ۲۶ دی ماه در ۲۳ شهرستان استان اصفهان برگزارشد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x