۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰

مازولا: امیدوارم شرایط آرام شود تا به ایران برگردم/ استقلال بزرگ‌ترین تیم ایران است

بازیکن برزیلی تراکتور ابراز امیدواری کرد با آرام شدن شرایط در ایران بتواند به تیمش برگردد.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت)، مازولا، فوتبالیست برزیلی تراکتور درباره شرایط اخیر ایران و بازی در این تیم به صحبت پرداخته است. اتفاقات اخیر در خاورمیانه (ترور سردار شهید سلیمانی) باعث شد خیلی‌ها نگران یک جنگ گسترده شوند و مازولا بازیکن برزیلی که در ایران بازی می‌کند نظر خود را این‌طور بیان کرد: ایرانی‌ها خیلی بسته هستند و خیلی‌ راحت و واضح نظرات خود را بیان نمی‌کنند. به همین خاطر نمی‌دانم واقعا مردم ایران چه نظری درباره آمریکا دارند. در طرف مقابل آن‌ها با برزیلی‌ها رفتار خوبی دارند. منتظر هستم ببینم شرایط چه می‌شود و می‌توانیم به ایران برگردیم یا خیر. در شهر کوچکی در هتل زندگی می‌کنم که همه شرایط فراهم است. این‌جا خیلی به ورزشکاران و تماشاگران اهمیت می‌دهند و اگر مشکل امنیتی باشد، جان هواداران و بازیکنان را به خطر نمی‌اندازند. من امیدوارم که همه این شرایط و ماجراها ختم به خیر شود. البته اگر فرصت و پیشنهاد بازی در برزیل داشته باشم بهتر است که البته پیشنهاد جدی ندارم و با این شرایط باید به ایران برگردم.

مازولا در ادامه صحبت‌هایش گفت: مردم ایران علاقه وافری به فوتبال دارند و هر جا می‌رویم مردم تقاضای عکس دارند. من در شهر کوچکی هستم و مردم من را به خوبی می‌شناسند. برای همسرم شرایط سخت‌تر است. او در خانه می‌ماند و نمی‌تواند به ورزشگاه برود و بازی‌های ما را ببیند. وقتی هم بیرون می‌رویم باید حجاب داشته باشد.

بازیکن تراکتور در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره رشد فوتبال در ایران گفت: باید تاکید کنم که رشد فوتبال ایران خیلی خوب بوده است و از آن شگفت‌زده شدم. خیلی وقت‌ها ورزشگاه پر می‌شود و جمعیت زیادی هم بیرون می‌مانند. وقتی با تراکتور قرارداد بستم فکر کردم به لیگی متوسط آمدم ولی سطح رقابت‌ها بالاست. بزرگ‌ترین تیم ایران استقلال است که مانند فلامنگو در برزیل است. در بازی برابر استقلال، ۱۰۰ هزار نفر در ورزشگاه بودند.

تراکتور در حال حاضر با چهار امتیاز اختلاف نسبت به پرسپولیس در رده سوم جدول رده‌بندی لیگ ایران قرار دارد.(ایسنا)

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of