۱۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۴

ماجدی: با امیدها خلا بازیکنانمان را پر کردیم

عضو کادر فنی تیم استقلال گفت: کارهای تاکتیکی خود را بر اساس نقاط ضعف و قوت پیکان انجام داده‌ایم و آماده این بازی هستیم.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت فرشاد ماجدی، دستیار فرهاد مجیدی و عضو کادر فنی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری پیش از دیدار با پیکان به جای سرمربی این تیم حضور پیدا کرد و پاسخگوی سوال خبرنگاران شد، که در ادامه می خوانید:

تمرینات تیم استقلال از دوم فروردین ماه آغاز شد، البته چند بازیکن ما به دلیل ابتلا به کرونا در تمرینات ما شرکت نکردند ولی با استفاده از بازیکنان آکادمی خودمان را برای بازی فردا آماده کردیم.

ما با استفاده از بازیکنان آکادمی خلا بازیکنان دیگر را پر کردیم. خوشبختانه تمام بازیکنان سلامتی خود را به دست آوردند و مشکلی وجود ندارد.

آقای غلامپور، بابک مرادی و مدیر رسانه‌ای ما(محمد کاظمی) فعلا درگیر بیماری کرونا هستند.

آقای مجیدی تدابیر لازم را برای بازی‌های آسیایی اندیشیده و به نظر من فرصت خوبی است تا بازیکنان برای بازی‌های آسیایی آماده شوند

به هر حال شرایط این است و باید همه کار کنیم تا به بهترین شکل برای حضور در این بازی ها آماده شویم. ما تمام فکر خود را متمرکز کنیم تا در آسیا نتایج خوبی کسب کنیم.

با توجه به شناختی که از آقای تارتار و تیمشان دارم، باید بگویم آن‌ها تیم بسیار جوان و خوبی هستند. جلوی ما با انگیزه مضاعف بازی می‌کنند و در پرس و باز مستقیم خیلی خوب هستند. ما کارهای تاکتیکی خود را بر اساس نقاط ضعف و قوت آن‌ها انجام داده‌ایم و بازیکنان را آماده کرده‌ایم تا بازی خوبی را انجام دهند. امیدوارم امسال در نهایت با قهرمانی در ۳ جام دل هوادارانمان را به دست بیاوریم

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments