۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳

واکنش فدراسیون پزشکی ورزشی به سرنوشت لیگ برتر فوتبال

سخنگوی فدراسیون پزشکی ورزشی اعلام کرد که تصمیم‌گیری در مورد اینکه لیگ برتر فوتبال ایران برگزار می‌شود یا خیر جمعی است.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت) رضا سعیدی با اشاره به اینکه بسیاری از تیم‌ها تست‌های PCR یا تست‌های مولکولی تشخیصی ویروس کووید ۱۹ را انجام داده‌اند، گفت در برخی از باشگاه‌ها متاسفانه تعداد اندکی از تست‌ها مثبت شده است که آن‌ها نیز مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و طبیعتا نتایج ارزیابی تیم‌ها به اطلاع سازمان لیگ رسیده می‌شود تا بتوان تصمیمات لازم برای لیگ برتر فوتبال را اتخاذ کرد.

وی ادامه داد: همچنین کمیته علمی در فدراسیون هر روز نتایج را مورد ارزیابی قرارداده و تشکیل جلسه می‌دهد و با همکاری سازمان لیگ این کار را انجام خواهد داد تا بتوان در مورد مقوله چگونگی اجرای تمرینات و برگزاری مسابقات به نتیجه رسید.

سخنگوی فدراسیون پزشکی ورزشی در این گفت‌وگو تلویزیونی با بیان اینکه در ستاد مقابله با گسترش کرونا در ورزش و نیز فدراسیون پزشکی ورزشی نهایت سعی خود را خواهیم کرد تا مسابقات به گونه‌ای سالم و با اجرای حداکثری دستورالعمل‌ها انجام شود، عنوان کرد: طبیعی است که با چالش‌های زیادی همراه خواهیم بود و هنوز زمان نیاز است تا ارزیابی کامل انجام شود.

سعیدی ادامه داد: اینکه لیگ برتر فوتبال قطعا برگزار می‌شود یا نمی‌شود تصمیمی جمعی است و در نهایت از سوی سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال گرفته می‌شود و در حوزه سلامت نیز فدراسیون پزشکی ورزشی مشاوره‌های لازم را به سازمان لیگ ارائه خواهد کرد.ایسنا

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of