۲۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۴

لوکاکو بالاخره به چلسی پیوست

مهاجم بلژیکی اینتر به جمع شاگردان توماس توخل اضافه شد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری سلامت به نقل از تسنیم، باشگاه چلسی اعلام کرد که روملو لوکاکو به صورت رسمی و با قراردادی پنج ساله، به جمع آبی‌های لندن ملحق شد.

مهاجم ۲۸ ساله بلژیکی که بین سال‌های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۴ در چلسی توپ می‌زد، در مورد بازگشت خود به این تیم گفت: خوشحالم که به این باشگاه فوق‌العاده بازگشتم. در سال‌های اخیر مسیری طولانی پیمودم. به‌عنوان یک پسر بچه به چلسی آمدم و چیزهای زیادی برای آموختن پیش رو داشتم. حالا با تجربیات بسیار و بالغ‌تر بازمی‌گردم.

«رابطه‌ای که با باشگاه دارم برای من معانی بسیاری دارد.»، وی ضمن بیان این جمله تصریح کرد: من از چلسی به‌عنوان یک پسر بچه حمایت کردم و حالا بازگشتم. تلاش برای کمک به چلسی برای فتح جام‌های بیشتر، احساسی شگفت‌انگیز برای من دارد. به تازگی به قهرمانی سری A رسیده‌ام و شیوه‌ای که باشگاه چلسی مطابق آن پیش می‌رود، مطابق جاه‌طلبی‌های من در ۲۸ سالگی است.

مهاجم جدید چلسی با اشاره مجدد به دورانی که در اورتون، منچستریونایتد و اینتر طی کرد، اظهار داشت: فکر می‌کنم شانس در زمان خوبی خودش را نشان داد و امیدوارم بتوانیم بسیار موفق باشیم. از زمانی که چلسی را ترک کردم، مسیر بسیاری پیمودم و بالا و پایین‌های زیادی داشتم، اما این تجارب مرا قوی کرد و چالش من، تلاش برای کمک به تیم برای جام‌های بیشتر است. مشتاق آغاز کارم در چلسی هستم تا باشگاه به موفقیت بیشتری برسد.

لوکاکو در فصل گذشته سری A توانست ۲۴ گل به ثمر برساند و ۱۱ پاس گل بدهد تا علاوه بر کمک به نراتزوری برای قهرمانی این مسابقات، جایزه ارزشمندترین بازیکن فصل را به خود اختصاص دهد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments