۰۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶

لواندوفسکی منحصر به فرد است

سرمربی بایرن مونیخ بعد از پیروزی قاطع برابر شالکه به ستایش از مهاجم لهستانی تیمش پرداخت. او از عملکرد کوتینیو هم ابراز رضایت کرد.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت)، بایرن مونیخ در هفته دوم رقابت‌های بوندسلیگا با درخشش لواندوفسکی برابر شالکه به پیروزی رسید. بایرن توانست در این دیدار با سه گل شالکه را شکست دهد که هر سه گل را لواندوفسکی به ثمر رساند.

نیکو کواچ سرمربی بایرن مونیخ در نشست خبری بعد از بازی به ستایش از لواندوفسکی پرداخت و گفت: لوا با تمرکز بالایی بازی می‌کند. او ضربات نهایی را با آرامش خاصی می‌زند و این باعث می‌شود که دقت بالایی داشته باشد. او مهاجمی منحصر به فرد است و امیدوارم که درخشش او در فصل جدید ادامه داشته باشد.

سرمربی بایرن درباره پیروزی تیمش گفت: ما با نظم و انضباط خاصی بازی کردیم. عملکرد خوبی از خود نشان دادیم و با شایستگی به پیروزی رسیدیم.در طول ۹۰ دقیقه با تمرکز بالایی بازی کردیم و هم از عملکرد بازیکنان و هم از نتیجه هم راضی هستم.

در این دیدار بایرن مونیخ از فیلیپ کوتینیو خرید جدید خود رونمایی کرد. کواچ درباره او هم گفت: کوتینیو بازیکن بزرگی است. او عملکرد خوبی از خود نشان داد. او به تازگی راهی بایرن شده و برای بهتر شدن به زمان نیاز دارد.

کوتینیو: “لوا” یک اسطوره است

کیکر هم نوشت: فیلیپ کوتینیو در روزهای پایانی فصل نقل و انتقالات تابستانی از بارسلونا به صورت قرضی جدا شد و راهی بایرن مونیخ شد. این هافبک برزیلی برای نخستین بار در دیدار برابر شالکه با پیراهن بایرن به میدان رفت تا در پیروزی ۳ بر صفر تیمش نقش داشته باشد. ستاره بایرن مونیخ در این دیدار اما خارج از خانه لواندوفسکی بود که هر سه گل تیمش را به ثمر رساند.

کوتینیو درباره هم‌تیمی خود گفت: لواندوفسکی یک اسطوره و بازیکن بسیار خوبی است. او در تمرین به راحتی گل می‌زد و امشب هم توانست هت‌تریک کند و به او تبریک می‌گویم.

این بازیکن برزیلی درباره احساس خود بعد از بازی نخست با پیراهن بایرن گفت: بسیار خوشحال هستم. به پیروزی رسیدیم و لحظات خوبی را رقم زدیم. احساس من بسیار زیباست. بایرن مونیخ باشگاه بزرگی است و همیشه اهداف بزرگی هم دارد. من تنها سه، چهار روز است که با بایرن تمرین می‌کنم و اطمینان دارم که در بازی‌های پیش رو بهتر خواهم شد. با نهایت تلاش خود در حال تمرین کردن با بایرن هستم.

بایرن مونیخ در دیدار نخست خود برابر هرتابرلین در آلیانس آره‌نا با تساوی ۲ بر ۲ متوقف شد اما در هفته دوم توانست این پیروزی قاطع را به دست آورد.(ایسنا)

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of