۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۲

لمپارد و آنچلوتی خواستار بررسی روی VAR شده اند

فرانک لمپارد سرمربی چلسی از نحوه استفاده از فناوری VAR انتقاد کرد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری سلامت به نقل از استاد الدوحه فرانک لمپارد پس از یک اتفاق جنجالی دیگر که مربوط به این فن آوری در رقابت های لیگ برتر بود ، خواستار  بررسی شدید  در VAR شد.روز پنجشنبه صحنه گل هری کین به شفیلد یونایتد که کمک داور ویدیویی به دلیل خطای هند لوکاس مورا آن را مردود اعلام کردو تاتنهام از تساوی برابر شفیلد یونایتد محروم شد.

در یک فصل لیگ برتر که با اتفاقهای قابل بحثی بحث روبرو شد ، ژوزه مورینیو ، سرمربی تاتنهام که به طرف مقابلش ۳-۱ باخت ، گفت که اگرمشگل این سیستم برطرف نشود ، از آینده فوتبال می ترسد…

سرمربی چلسی ، لمپارد ، که در زمان مورینیو به عنوان بازیکن در استمفورد بریج بازی می کرد ، گفت روی این حرفم ایستادم که VAR به ضرر فوتبال است.وی درباره خطای هند در باز تاتنهام کفت  مطمئناً یکی از مواردی بود که عقل سلیم می توانست در آن دخیل باشد ، اما اگر کتاب قانون چیزی را بیان کند که به ان هندبال می گویند.ما در پایان فصل به یک بازتاب بزرگ نیاز داریم.

VAR ما را به روش های مختلفی بهبود بخشیده است ، اما راه هایی برای بهبود آن وجود دارد. من فکر می کنم یک نشست جمعی در پایان فصل با همه – داوران ، مدیران ، بازیکنان و هر کسی که عاشق فوتبال هستند انجام دهیم. سعی کنیم آن را به جایی نزدیک کنیم که می خواهیم به آن برسیم. ”

سرمربی اورتون ، کارلو آنچلوتی همچنین خواستار بازنگری در قوانین شد.وی گفت: این یک تصمیم بسیار واقعاً پیچیده و دشوار بود.

آنچلوتی گفت: من فکر می کنم تصمیمی که گرفته اند ناشی از قوانینی است که در این فصل وجود دارد و بنابراین ممکن است در پایان این فصل فکر کنیم که آیا امکان تغییر این نوع قانون وجود دارد اما در این لحظه اینگونه است که ما باید قوانین را رعایت کنید.

امروز تیم لمپارد با واتفورد بازی دارد که می خواهد با کسب برد دراین مصاف، یک ساله شدن حضورش روی نیمکت چلسی را جشن بگیرد.

تیم او با ۵۴ امتیاز اکنون صاحب رده چهارم جدول است که ۵۷ گل زده و ۴۴ گل دریافت کرده است وتنها دو امتیاز با منچستر یونایتد و ولورهمپتون فاصله دارد.

مترجم: بابک جهانی

 

 

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x