۰۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶

لطف‌اله نسبی: دوری از مسابقات روی بازی نیما و نوشاد اثر گذاشت

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز ایران گفت: برادران عالمیان به دلیل دوری از مسابقات در تورهای جهانی بلغارستان و چک گیم اول را راحت می‌باختند با این حال عملکردشان خوب بود.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت) جمیل لطف اله نسبی درباره عملکرد نیما و نوشاد عالمیان در تورهای جهانی بلغارستان و چک بیان کرد: با توجه به اینکه ۴-۵ ماه از مسابقات دور بودند اما عملکرد خوبی داشتند و در مجموع راضی کننده بود. البته می‌توانستند بهتر بازی کنند و این دور بودن از مسابقات اثر خود را در زمان های حساس نشان داد.

او ادامه داد: آن‌ها گیم اول را راحت می‌باختند و بعد آرام آرام در بطن بازی فرو می‌رفتند و بازی برایشان عادی می‌شد اما در گیم اول مشکل داشتند در زمان های حساس هم به مشکل می خوردند. تنها دلیل این مسائل حضور نداشتن در مسابقات بود. البته برنامه‌ریزی کرده‌ایم انشاالله در مسابقات قهرمانی آسیا و سپس تور های جهانی شرکت کنند تا در بهمن ماه با آمادگی کامل وارد مسابقات تیمی قهرمان جهان شوند.

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز در پاسخ به این پرسش که کدام تورهای جهانی را مد نظر دارد، گفت: تور های آلمان، اتریش، بلاروس و لهستان را مد نظر داریم که برنامه ریزی می‌کنیم بین  نیما و نوشاد، هدایی و امین احمدیان تقسیم شود.

او در پاسخ به این پرسش که برای قهرمانی آسیا برنامه‌ریزی خاصی دارد، تاکید کرد: برای قهرمانی آسیا هدف گذاری شده اما مسابقات قهرمانی آسیا مشکل است و تیم های قدرتمندی در آن حضور دارند. قرعه هم باید یاری کند و ملی پوشان هم خوب بازی کنند تا نتیجه بگیریم و امیدواریم این اتفاقات بیفتد.(ایسنا)

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of