۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۶

لزوم ضربه زدن به بنیان‌های اقتصادی قاچاقچیان

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی گفت: ضربه زدن به بنیان‌های اقتصادی قاچاقچیان یکی از عوامل کاهش قاچاق می‌تواند باشد.

به گزارش  گروه استان های خبرگزارت به نقل از روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی، سعید آیتی در این دیدار ضمن تشریح برنامه‌های ستاد مبارزه با مواد مخدر و شورای استان بیان داشت: ضرورت دارد قانون مبارزه با مواد مخدر به‌روزرسانی شود و در خصوص ضربه زدن به بنیان‌های اقتصادی قاچاقچیان نیز که یکی از عوامل تأثیرگذار در کاهش قاچاق می‌تواند باشد، اقدامات اساسی و بنیادی از سوی دستگاه‌های متولی انجام شود.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در ادامه گفت: درخواست ما از مجموعه قضایی این است که با هماهنگی و همکاری دستگاه‌های مقابله‌ای و امنیتی در حوزه ضبط اموال قاچاقچیان، با جدیت عمل نماید و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان نیز در این زمینه از هیچ تلاشی جهت پیگیری به‌روزرسانی قانون دریغ نمی‌کند.

دادستان مرکز استان نیز در این دیدار ضمن اعلام همکاری با تمام ظرفیت‌های دستگاه قضایی، بیان داشت: یکی از دغدغه‌های اصلی حوزه قضایی استان، آسیب اجتماعی اعتیاد است که درتمامی بخش‌های قضایی، مقابله‌ای، پیشگیری و درمان معتادین، مجموعه قضایی با جدیت و تلاش مضاعف اقدام می‌کند.

خاطرنشان می‌شود سید جواد ایلالی، اوایل تیرماه به‌عنوان دادستان شهرستان بجنورد معارفه شد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x