۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۹

کشف ۲۰ میلیارد اموال سرقتی از خودروی سارقان

فرمانده انتظامي استان مرکزی از دستگیری 3 عضو باند سارقان منزل در اراک خبر داد و گفت: در بازرسي از خودروي سارقان، 20 ميليارد ريال اموال سرقتی كشف شد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سردار حسن مفخمی شهرستانی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در اقدامی برای افزایش امنیت اجتماعی و برخورد اثربخش با مجرمان، یکی از راهبردهای عملیاتی پلیس تعامل و بهره گیری از ظرفیت های پلیس در سطح کشور است.

وی افزود: در تحقق این رویکرد، ماموران پلیس آگاهی استان در همکاری اطلاعاتی با پلیس یکی از استان های کشور از تردد اعضای یک باند سرقت از محورهای مواصلاتی شهرستان اراک مطلع شدند.

این مقام ارشد انتظامی در استان مرکزی خاطر نشان کرد: با مراقبت های نامحسوس کارآگاهان پلیس آگاهی استان، خودروی سارقان شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه در ورودی شهر اراک متوقف و ۳ سرنشین آن دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی ادامه داد: در بازرسی از خودروی اعضای این باند،‌ بنا به برآورد اعلامی کارشناسان در حدود ۲۰ میلیارد ریال اموال با ارزش چون طلاجات و جواهرات، مجسمه های تزئینی، انواع ساعت، انگشتر و بسیاری از اشیاء با حجم کم و قیمتی که از استان البرز سرقت شده بود، کشف شد.

سردار مفخمی شهرستانی تصریح کرد: در بازجویی های مقدماتی انجام شده از اعضای این باند سرقت مشخص شد که آنها تاکنون طی ۳ مرحله در شهرستان “رباط کریم” و ۲ مرحله در شهرستان “ساوه” اقدام به سرقت از منزل شهروندان داشته اند.

وی با بیان ادامه داشتن تحقیقات تکمیلی پلیس در این پرونده خاطر نشان کرد: با هماهنگی انجام شده با مرجع قضائی، مراحل تکمیل بازجویی های تخصصی پلیس با همکاری پلیس در دیگر استان هایی که احتمال انجام سرقت از سوی اعضای این باند متصور بوده، در حال پیگیری است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x