۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵

کشف ۱۶۰میلیارد کالای قاچاق در پایتخت

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت از كشف 6 هزار و 360 دستگاه ضبط صوت قاچاق به ارزش 160 میلیارد ريال در یکی از انبارهای جنوب تهران خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سرهنگ نادر مرادی اظهار داشت : در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه راننده یک دستگاه وانت سواری مقادیر قابل توجهی ضبط صوت قاچاق را حمل و در سطح شهر تهران توزیع می کند، بررسی موضوع در دستور کار تیمی از ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه روز گذشته خودرو متهم در حوالی شهر ری شناسایی شد، گفت: با هماهنگی قضائی خودرو مورد نظر توقیف و راننده آن نیز برای تحقیقات پلیسی به این معاونت انتقال یافت.

این مقام انتظامی افزود: متهم در بازجویی های اولیه اظهار داشت با همکاری مالک انباری در محدوده شهرک احمد آباد کهریزک مقداری کالای قاچاق در آن مکان جمع آوری و سپس با استفاده از همین وسیله نقلیه در سطح شهر آن را توزیع می کنم.

سرهنگ مرادی با بیان اینکه در گام بعدی از تحقیقات پلیسی، هویت مالک انباری شناسایی شد، گفت: با دستور قضائی بلافاصله اکیپی از مأموران این معاونت به نشانی انبار اعزام و موفق شدند در بازرسی از آن ۶ هزار و ۳۶۰ دستگاه انواع ضبط صوتی خارجی فاقد مجوز گمرکی را کشف کنند.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت افزود: کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از ۱۶۰ میلیارد ریال اعلام و هر ۲ متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments