۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۱

قهرمان تنیس‌روی‌میز: تکلیف مسابقه‌های انتخابی تیم ملی هنوز مشخص نیست

قهرمان سومین دوره رقابت‌های تنیس‌روی میز تور ایرانی گفت: فدراسیون برنامه و تقویم رقابت‌های انتخابی تیم ملی به منظور شرکت در گزینشی المپیک را اعلام نکرده، ورزشکاران در بلاتکلیفی به سر می‌برند.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت) «آرمان حاجی‌ئی» روز سه‌شنبه و با بیان اینکه ورزشکاران باید در جریان تقویم مسابقه‌های انتخابی باشند، افزود: نمی‌دانم فدراسیون با توجه به کدام مصلحت زمان مسابقه‌های گزینشی المپیک را اعلام نمی‌کند این در حالی است که ورزشکاران پیش از شرکت در هر مسابقه باید برنامه تمرینی و آماده‌سازی خود را مشخص تا با قدرت کامل در آن شرکت کند.

وی افزود: اینکه من و یا سایر قهرمانان نمی‌دانیم چه زمانی قرار است رقابت‌های گزینشی برگزار شود از اصل و پایه اشتباه است.  کافی است به تقویم مسابقات  در جهان نگاهی بیاندازیم و متوجه می‌شوید که چقدر از نظر برنامه‌ریزی عقب هستیم.

قهرمان سومین دوره رقابت‌های تور ایرانی درباره سطح فنی این مسابقات نیز گفت: بهترین‌های ایران به جز اعضای تیم ملی حضور داشتند و در دیدار پایانی «حمیدرضا طاهرخانی» که به تازگی از سوی «جمیل‌لطف الله‌نسبی» برای عضویت در تیم ملی انتخاب شده است را شکست دادم و قهرمان شدم.

رقابت‌های تور ایرانی تنیس روی‌میز با هدف شناخت برترین‌های ایران برای شرکت در رقابت‌های انتخابی المپیک برگزار شد و هم اکنون «حمیدرضا طاهرخانی»، «افشین نوروزی»، «آرمین روئین تن» و «آرمان حاجی‌ئی» در فهرست برترین‌های سه مرحله هستند.

براساس برنامه با به پایان رسیدن مرحله چهارم این تور نفرات اول تا چهارم  برای شرکت در رقابت‌های گزینشی به همراه اعضای تیم ملی و ۱۲ نفر اول رده‌بندی تنیس ایران در رقابت‌های گزینشی به میدان خواهند رفت و نفرات برتر به انتخابی المپیک اعزام خواهند شد.

حاجی‌ئی ادامه داد: انتخابی تیم ملی ۲۶ آذر برگزار می‌شود و این در حالی است که فدراسیون هنوز زمان انتخابی مسابقات گزینشی المپیک را اعلام نکرده است و هیچکس نیز از آن اطلاعی ندارد.

وی درباره رقابت‌های لیگ تنیس روی میز گفت: دومین هفته از لیگ تنیس‌روی میز بیستم آذر آغاز می‌شود و تیم شهرداری کرج که در آن عضویت دارم در هفته اول شرایط خوبی داشت. همه بازیکنان این تیم جوان و تنها یک ورزشکار با تجربه داریم به  همین علت معتقدم نتایج کسب شده قابل قبول است.  بی شک این تیم رفته رفته بهتر شده و می‌توانیم نتایج مناسب‌تری نیز کسب کنیم.(ایرنا)

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments