۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸

قهرمانی ما در سطح کلاس جهانی بود

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران گفت: ما در این مدت 4تا کاپ بین المللی را پشت سر گذاشتیم و واقعا از نظر بدنی خسته هستیم، فعلا باید استراحت کنیم تا بتوانیم با قدرت بیشتر و بهترین کیفیت در رقابت‌ها

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت)، تیم ملی فوتبال ساحلی ایران موفق شد عنوان قهرمانی مسابقات جام بین قاره‌ای را از آن خود کند. سیدپیمان حسینی، دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران، درخصوص این رقابت‌ها بیان کرد: خداراشکر در مسابقات جام بین قاره‌ای توانستیم قهرمان شویم، این قهرمانی برای همه‌ی ما خیلی باارزش است. این رقابت‌ها در کلاس جهانی برگزار شد و سطح بسیار بالایی داشت، اما توانستیم رقبای خود را شکست دهیم. در این مدت به صورت فشرده مسابقات مختلفی را پست‌سر گذاشتیم و در کاپ‌های بین‌المللی زیادی شرکت کردیم، در رشته فوتبال ساحلی در هر تورنمنتی که شرکت کنیم، باید هر روز به مصاف یک تیم برویم و واقعا بازی‌ها فشرده است، اما با وجود فشردگی مسابقاتی که داشتیم توانستیم عملکرد مطلوبی از خود نشان دهیم.

وی افزود: تعدادی از بچه‌های مصدوم بودند و به همین دلیل در برخی دیدارها نتوانستند تیم را همراهی کنند، اما چون تیم واقعا یک دستی و همدلی داریم و با ۱۲ بازیکن آماده در این رویداد حضور پیدا کرده بودیم، توانستیم کاپ قهرمانی این جام را کسب کنیم.

حسینی اظهار داشت: برای این که مسابقات فوتبال ساحلی به میزبانی ایران و در کشور خودمان برگزار شود ابتدا باید استادیوم‌های استاندار داشته باشیم و شرایط را محیا کنیم، پس از آن می‌توانیم درخواست کنیم تا میزبان این رقابت‌ها باشیم. این موضوع می‌تواند یک اتفاق بسیار خوب در رشته ما باشد که تاثیرات بسیار مثبتی هم خواهم داشت.

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در پایان گفت: ما در این مدت ۴ کاپ بین المللی را پشت‌سر گذاشتیم و واقعا از نظر بدنی خسته هستیم، فعلا باید استراحت کنیم. از طرفی چون به فصل سرما نزدیک می‌شویم، فکر نمی‌کنم طی چند ماه آینده هیچ تورنمنتی پیش‌رو داشته باشیم. در این مدت می‌توانیم از فرصت استفاده کنیم و ریکاوری شویم تا برای سال آینده آماده باشیم و بتوانیم در جام‌هایی که در پیش داریم با قدرت بیشتر و بهترین کیفیت در رقابت‌های مختلف ظاهر شویم.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of