۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۶

قصه خانه عشق به روایت ما ایرانی ها در شبکه پنج سیما

برنامه"ما ایرانی ها" به تهیه کنندگی و کارگردانی قاسم اورنگی امشب ۲۱ دی ماه ساعت ۲۲ میزبان فرهاد حیدری فعال اجتماعی در حوزه درمان اعتیاد است که از فعالیت های و اهداف خداپسندانه خود در این برنامه روایت می شود.

به گزارش  گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، فرهاد حیدری در حوزه درمان اعتیاد از اولین جرقه کمک به این قشر روایت  می کند.

او داستان کارتن خوابی را روایت می کند که به قنادی اش رفته بود و همین مراجعت سر آغاز کمک خیرخواهانه این فعال اجتماعی می شود.

او مدت برای کارتن خواب ها غذا می برد و با دست خالی آرزو داشت یک روز یک کمپ خیلی بزرگ داشته باشد تا بتواند کارتن خواب ها را به صورت کاملا رایگان در آنجا اسکان دهد. اکنون او به آرزویش رسیده و یک کمپ بزرگ دارد که همه کارتن خواب ها را به صورت رایگان بستری می کند.

 وقتی کارتن خواب ها پاک می شوند، خودشان به صورت داوطلبانه در کمپ می مانند و آنجا را برای خودشان تبدیل به خانه عشق می کنند.

برنامه  ترکیبی “ما ایرانی ها” کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما است که یکشنبه، سه شنبه ساعت ۲۲، پنج شنبه و جمعه  هر هفته ساعت ۲۱ از شبکه پنج  سیما پخش خواهد شد.

مخاطبان برنامه می توانند پیام های خود را راجع به موضوعات و محورهای برنامه از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۱۵ با ما در میان بگذارند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments