۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۶
با حکم دکتر قالیباف

قربانزاده مشاور رییس و دبیر کارگروه تحول مجلس شد

رئیس مجلس شورای اسلامی طی حکمی، حسین قربانزاده را به عنوان مشاور خود و دبیر کارگروه مشورتی تحول مجلس منصوب کرد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری سلامت به نقل از  خانه ملت، محمدباقر قالیباف ، رئیس مجلس شورای اسلامی طی حکمی، حسین قربانزاده را به عنوان مشاور خود و دبیر کارگروه مشورتی تحول مجلس منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است:

جناب آقای دکتر حسین قربانزاده

نظر به تعهد دینی و انقلابی و تخصص حقوقی، جنابعالی را به عنوان «مشاور و دبیر کارگروه مشورتی تحول مجلس شورای اسلامی» منصوب می نمایم.

انتظار می رود با مطالعات کارشناسی و با تاکید بر چهار رویکرد مردمی سازی، شفاف سازی، هوشمندسازی و کارآمدسازی، زمینه تحول در مجلس شورای اسلامی را از طریق بهره گیری از ظرفیت های گوناگون فراهم نمایید.

توفیق روزافزون شما را در انجام این مسوولیت خطیر از خداوند متعال مسالت می نمایم.

شایان ذکر است در جلسه غیرعلنی امروز مجلس نیز، حدود چهارساعت ابعاد تحول مجلس مورد بررسی نمایندگان قرار گرفت.

حسین قربانزاده، دانش آموخته دکتری حقوق از دانشگاه شهید بهشتی است که پیش از این نیز مسوولیت مدیر پروژه تنقیح قوانین و مقررات کشور را بر عهده داشت.

قربانزاده مدیرمسوولی و سردبیری روزنامه همشهری را نیز در کارنامه خود دارد.

قربانزاده عضو گروه مشاوران جوان مرحوم آیت الله هاشمی شاهرودی در دوره ریاست قوه قضائیه بوده و همچنین سردبیری روزنامه تخصصی حقوقی ماوی، روزنامه قوه قضائیه را در همان دوران بر عهده داشت.

او دوره کارشناسی ارشد خود را در رشته معارف اسلامی و حقوق جزا و جرمشناسی از دانشگاه امام صادق (ع) اخذ کرد و دوره دکتری خود را در رشته حقوق بین الملل در دانشگاه بهشتی گذراند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments