۲۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۷

قابلیت شبانه روزی شدن مراکز تزریق واکسن کرونای نیروی زمینی سپاه

فرمانده بهداری نیروی زمینی سپاه: مراکز واکسیناسیون نیروی زمینی سپاه قابلیت ارائه خدمات شبانه روزی برای واکسیناسیون را دارد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت ؛ سردار اخوان فرمانده بهداری نیروی زمینی سپاه در مراسم افتتاح دومین مرکز جامع واکسیناسیون نیروی زمینی سپاه در پایتخت افزود: طبق فرمایش رهبری و با تلاش‌های مجاهدان شاهد برون رفت از مشکلاتی که با آن دست به گریبان هستیم خواهیم بود و همه ما بسیج شده ایم با همه مشکلات همچون دفاع مقدس بتوانیم از پس مشکلات برآییم و برگ زرینی در تاریخ ایران اسلامی ثبت کنیم.
وی افزود: روحیه انقلابی و جهادی حاکم بر فعالیت‌های مبارزه با کرونا کمک می‌کند با کمترین هزینه به اهداف خود برسیم و با نظم و انضباط و تکریم ارباب رجوع می‌توانیم گامی موثر در مبارزه با بیماری کرونا برداریم و انتظار هم این است که در این مراکز تکریم حداکثری مردم انجام گیرد.
سردار اخوان گفت: آمادگی داریم در صورت تامین زیرساخت‌ها فعالیت این مراکز شبانه روزی شود و از زمان فرمان اخیر رهبری، با شتاب بیشتری قابلیت‌ها را بسیج کرده ایم تا واکسیناسیون و مبارزه با بیماری کرونا با سرعت بیشتری انجام شود

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments