۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۱

فوت ۷۱۳ بیمار زاهدانی براثرکرونا

آمار مراجعه مبتلایان کرونا به بیمارستان بوعلی زاهدان افزایش یافت.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی وامور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی زاهدان،دکتر قاسم میری علی آباد با اشاره به افزایش آمار مراجعه مبتلایان به کرونا ویروس به بیمارستان بوعلی زاهدان گفت : اگر مردم پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند شاهد بازگشت وضعیت بحرانی در شهر خواهیم بود.

وی بر تشدید رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مرم تاکید کرد و افزود: کرونا در پاییز و زمستان خطرناک تر شده است از مردم عاجزانه تقاضا می شود پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند و تاحد ممکن در منزل بمانند و در تجمعات و مراسمات شرکت نکنند.

دکتر میری افزود : در حال حاضر کل بیماران بستری شده در بیمارستان بوعلی ۴۴ نفر می باشد که از این تعداد ۳۳ مورد مثبت و ۱۰ مورد مشکوک می باشند۲ نفر نیز ترخیص شده اند و افراد پذیرش شده جدید ۶ نفر می باشد.

وی با بیان اینکه آمار مبتلایان به کرونا در استان افزایش یافته و به ۱۶۳۴۲ نفر رسیده است افزود: تعداد کل بیمارانی که هم اکنون در مراکز درمانی بستری می باشند ۱۸۸ نفر است که ۸۳  نفر  بر اساس آزمایشات صورت گرفته به بیماری کرونا مبتلا می باشند

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان خاطرنشان کرد : متاسفانه ۷ نفر از مبتلایان به کرونا علیرغم دریافت استانداردترین خدمات در بیمارستانهای استان جان خود را از دست داده اند و تعداد کل موارد فوت ۷۱۳ نفر می باشد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x