۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶

فوت ۵۴۰۱ روسی براثر بیماری کرونا

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در روسیه با ثبت 11 هزار و 615 مورد جدید به یک میلیون و 237 هزار و 504 نفر رسید.

به گزارش گروه بهداشت و درمان خبرگزاری سلامت به نقل از آناتولی، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های واگیردار روسیه، طی شبانه‌روز گذشته ۱۱ هزار و ۶۱۵ تن دیگر در این کشور به ویروس کرونا مبتلا شده و مجموع مبتلایان به این بیماری در روسیه به یک میلیون و ۲۳۷ هزار و ۵۰۴ نفر افزایش یافت.

همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۱۸۸ بیمار مبتلا به کرونا در روسیه فوت کرده و شمار قربانیان به ۳۱ هزار و ۶۶۳ نفر افزایش یافت. شمار بهبودیافتگان نیز با ۶ هزار و ۲۵۲ مورد افزایش به ۹۸۸ هزار و ۵۷۶ نفر رسید.

همچنین میزان افزایش روزانه موارد ابتلا روسیه ۰.۹ درصد گزارش شده و ۲۸.۳ درصد از مبتلایان نیز دارای هیچگونه علائم بیماری نبوده‌اند.

در همین حال در مسکو طی ۲۴ ساعت گذشته ۴ هزار و ۸۲ مورد جدید ابتلا به کرونا شناسایی شده و بدین ترتیب شمار مبتلایان در پایتخت روسیه به ۳۱۱ هزار و ۵۵۹ نفر رسید. آمار قربانیان کرونا در مسکو نیز با فوت ۲۷ بیمار دیگر به ۵۴۰۱ نفر افزایش یافت.

سرویس فدرال نظارت بر حمایت از حقوق مصرف کننده و رفاه انسانی روسیه نیز اعلام کرد که در یک روز گذشته ۲۹۵ هزار تست و از ۳۱ ژانویه تاکنون نیز بیش از ۴۸ میلیون و ۳۰۰ هزار آزمایش کرونا انجام شده است.

نخستین مورد ابتلا به ویروس کرونا در روسیه ۳۱ ژانویه شناسایی و اولین مورد مرگ ناشی از این بیماری نیز ۱۹ مارس ثبت شد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments