۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۱
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد:

فوت ۴ بیمار اصفهانی براثر کرونا در شبانه روز گذشته/شناسایی ۲۴۶ ابتلای جدید به ویروس کرونا

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از 246 ابتلای جدید به ویروس کرونا در اصفهان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش خبرگزاری سلامت از اصفهان،آرش نجیمی گفت: در شبانه روز گذشته تعداد دو هزار و ۴۲۳ نفرمشکوک به ویروس کرونا برای انجام تست به مراکز درمانی مراجعه کردند که تست ۲۴۶ نفر آنها مثبت به ویروس کرونا بوده است.

وی اظهار کرد: از این تعداد بیمار جدید کرونایی شناسایی شده ۷۳ نفر با علائم بالینی در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شدند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ادامه داد: همچنین در این بازه زمانی تعداد ۹۵ بیمار مبتلا به کرونا با بهبودی کامل از بیمارستان ها ترخیص شدند و لازم است تا دوران قرنطینه را در منزل سپری کنند.

آرش نجیمی در خصوص آمار مبتلایان کرونا در استان توضیح داد: در حال حاضر ۴۱۴ مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران و بیدگل بستری هستند که متاسفانه از این تعداد ۷۳ بیمار بدحال و در بخش مراقبت‌های ویژه  و آی سیو ها تحت مراقبت و نگهداری هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در ارتباط با آمار مرگ و میر کرونا بیان کرد: متاسفانه طی شبانه روز گذشته تعداد ۶ بیمار مشکوک به کرونا جان خود را از دست دادند که از این تعداد ۴ نفر فوت شده مثبت کرونا بوده‌اند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x