۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۸

فضای انتخابات باید دور از تنش‌های سیاسی و روانی باشد

رییس شورای شهر تهران با اشاره به انتخابات مجلس گفت: باید با ایجاد فضایی وحدت بخش، از فشارهای عصبی و تنش‌های روانی و سیاسی جامعه کاسته شود تا مردم همزمان ناگزیر به تحمل فشار اقتصادی و سیاسی نباشند.

به گزارش خبرنگار شهری طبنا (خبرگزاری سلامت) محسن‌هاشمی‌در صدو نودو هفتمین جلسه شورا ضمن تبریک به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی‌اظهار داشت: امیدوارم ۲۲ بهمن امسال نیز مانند سال‌های گذشته بتوانیم در کنار مردم حماسه‌ای دیگر را در کشور رقم بزنیم.

وی افزود: با وجود اینکه کشور تحت فشارهای شدید اقتصادی و تهدیدات خارجی قرار دارد اما براهمیت راهپیمایی ۲۲ بهمن افزوده می‌کنم. باید با ایجاد فضایی وحدت بخش همراه با آرامش و انصاف، از فشارهای عصبی و تنش‌های روانی و سیاسی جامعه کاسته شود تا مردم همزمان ناگزیر به تحمل فشار اقتصادی و سیاسی نباشند.

رییس شورای شهر تهران در ادامه با اشاره به موضوع انتخابات گفت: رسانه ملی می‌تواند با برگزاری میزگردها و مناظره‌ها چندصدایی را در انتخابات افزایش دهد.

هاشمی‌به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه دلسرد کردن مردم نسبت به انتخابات و انقلاب، پذیرفتنی نیست اشاره کرد و افزود: این پیام رهنمودی مهم برای برگزار کنندگان انقلاب و رسانه ملی است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments