۰۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۵
پاک‌فطرت در تذکر شفاهی:

فساد و تبعیض شایسته کشور اسلامی نیست

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: در انتخابات ۲۸ خرداد همه اصلاح‌طلبان پشت سر نامزد خود قرار گرفتند اما به دلیل عملکرد ۸ساله‌شان، مردم به آنها رأی ندادند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری سلامت؛ در جلسه علنی روز سه‌شنبه مجلس شورای اسلامی علیرضا پاک‌فطرت نماینده شیراز در تذکر شفاهی، گفت: از مردم به دلیل حضور در انتخابات ریاست جمهوری تشکر می‌کنم. آنها نشان دادند از مسئولان، بابصیرت‌تر هستند.

وی با بیان اینکه ملت با هیچ گروه و جناحی عقد اخوت نبسته‌اند، افزود: در انتخابات ۲۸ خرداد همه اصلاح‌طلبان پشت سر نامزد خود قرار گرفتند اما به دلیل عملکرد ۸ساله‌شان، مردم به آنها رأی ندادند.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی افزود: گروهی که امروز بر سر کار آمدند، بدانند اگر به وعده‌های خود عمل نکنند، به سرنوشت اعتدالیون دچار خواهند شد.

پاک‌فطرت اظهار داشت: نامزدها در مناظره‌ها در مورد فساد و تبعیض صحبت‌های زیادی کردند، این حد از فساد و تبعیض شایسته کشور اسلامی نیست. مجلس انقلابی باید هر چه سریعتر قانون شفافیت و تعارض منافع را تصویب کند.

وی نسبت به افزایش قیمت مصالح ساختمانی به ویژه سیمان و آهن انتقاد کرد و گفت: دولت بازار را رها کرده است.

در ادامه محمدرضا احمدی نماینده مردم رشت در تذکری، گفت: قوه قضائیه باید با افرادی که در مناظره‌های تلویزیونی قداست جامعه را زیر سئوال بردند، برخورد کند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments