۲۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۱
رییس سازمان صمت استان کرمانشاه اعلام کرد:

فروش هر کیلو مرغ بیش از ۲۰۴۰۰ تومان تخلف است

رییس سازمان صمت استان کرمانشاه بیان کرد: بر اساس آنالیز قیمت گوشت مرغ، فروش هر کیلو مرغ گرم بیش از 20400 تومان تخلف محسوب می‌شود.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  شاتا، محسن دارابی در بازدید از ۲ کشتارگاه مرغ گفت: تنظیم و تعادل بازار مرغ یکی از اولویت‌های برنامه‌های بازرسان این سازمان است که با همکاری تعزیرات حکومتی، جهاد کشاورزی و پشتیبانی امور دام به‌ طور مستمر حلقه‌های زنجیره تولید، تأمین و عرضه مرغ رصد و پایش می‌شود.

وی در ادامه افزود: با متخلفان عرضه مرغ در سطح عمده ‌فروشی و خرده‌ فروشی بدون هیچ مماشاتی برخورد می‌شود و بر اساس آنالیز قیمت گوشت مرغ، فروش هر کیلو مرغ گرم بیش از ۲۰۴۰۰ تومان تخلف محسوب می‌شود.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه در پایان خاطرنشان کرد: بی‌مبالاتی و بی‌نظمی در تولید، تأمین و توزیع مرغ به‌هیچ‌عنوان پذیرفتنی نیست و برخورد قانونی نیز با مواجهه با تخلفات آن صورت می‌گیرد و نظارت بر عرضه مرغ باقیمت تعیین‌شده تشدید خواهد یافت.

گفتنی است که در گشت مشترک بازرسان سازمان صمت، تعزیرات حکومتی، اماکن نیروی انتظامی و پشتیبانی امور دام، با حضور رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان ، از ۲ کشتارگاه نوک طلایی و سیمرغ واقع در بخش ماهیدشت به عمل آمد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x