۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۹

فرهاد مجیدی: نمی گذارم حتی یک پشه اضافی وارد باشگاه استقلال شود

سرمربی تیم فوتبال استقلال در حاشیه تمرین استقلال گفت: جانشین فراز کمالوند با سابقه نشستن بر روی نیمکت تیم ملی ایتالیا به زودی به کادر فنی ما اضافه خواهد شد.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت فرهاد مجیدی در حاشیه تمرین پاسخگوی خبرنگاران بود که در ادامه صحبت های جالب او را می خوانید:

خوش آمد می‌گویم به خبرنگاران عزیز که به تمرین آمدید. با توجه به اینکه از آسیا برگشته بودیم در بازی با ذوب آهن خسته بودیم ولی با این حال خوب بازی کردیم و ۷-۸ موقعیت گل داشتیم اگر دو یا سه موقعیت ما گل می‌شد الان همه به به و چه چه می‌کردند. ذوب آهن دو توپ از نیمه زمین رد کرد و وارد دروازه ما شد. این جز اتفاقات فوتبال است. از بچه ها راضی هستم. مهم این است که همه تمرکز مان روی بازی با پرسپولیس است و امیدواریم یک بازی خوب و در خور نام استقلال انجام دهیم.

بازی استقلال و پرسپولیس همیشه برای بازیکنان، کادرفنی و هواداران دو تیم همیشه حساس است. با توجه به شرایط جدول و برای ماندن در کورس قهرمانی محکوم به برد هستیم و از بازیکنان خواسته ام به جز برد به چیز دیگری فکر نکنند. با وجود احترامی که برای پرسپولیس و کادرفنی این تیم قائل هستیم و تیم خوبی هم هستند و در آسیا هم نشان دادند، ولی  برای ماندن در کورس قهرمانی محکوم به برد هستیم.

برای دربی متین کریم زاده مصدوم است و آرش رضاوند محروم. سایر بازیکنان مصدوممان به این بازی می رسند.

.در خصوص داوری هیچ صحبتی نمی کنم و سورپرایزی هم برای دربی ندارم.

این همه تیم در لیگ است. مگر پرسپولیس و سپاهان نمی‌خواهند قرارداد بازیکنان‌شان را تمدید کنند؟

آنها لیست خروجی ندارند؟

این صحبت‌ها فقط مال باشگاه استقلال است! و واقعیت این است که متاسفانه در دو سال گذشته تیم استقلال بر اساس تفکرات سرمربی بسته نشده است اما به هواداران قول می دهم اتفاقی که دو سال قبل برای استقلال افتاد، اجازه نمی‌دهم دوباره تکرار شود و مطمئن باشید اجازه نمی‌دهم یک بازیکن هم از استقلال جدا شود. برخی بازیکنان قراردادشان تمام می شود که قبل از اتمام لیگ با آنها هم تمدید می‌کنیم و چند بازیکن هم مدنظرم است که شخصا با آنها صحبت می کنم و بعد از اینکه موافقتشان را گرفتم در اختیار باشگاه قرار می دهم.

در مورد جدایی قائدی و دیاباته هم اگر پیشنهاد خارجی داشته باشند شرایط حرفه‌ای خودش را دارد اما در کل اجازه نمی‌دهم هیچ بازیکنی از استقلال جدا شود.

کمالوند لطف کرد و به تیم ما تشریف آورد، خودش هم خیلی دوست داشت به استقلال بیاید. ایشان مشاور من بود و زحمات زیادی برای تیم ما کشیدند اما پیشنهاد خوبی داشت و به من گفت موقعیت خوب کاری برایم پیش آمده و من هم  با جدایی اش موافقت کردم.

من در ابتدای مربیگری فوتبالم هستم و دوست دارم چیزهای زیادی یاد بگیرم. مشاوران خوبی دارم.

مشاوری که در بازی های آسیایی هم از ایشان مشاوره گرفتم، دوست عزیزی که سال ها در سری آ کمک مربی بوده و روی نیمکت تیم ملی ایتالیا نشسته اند و انشاالله هفته بعد، بعد از اینکه واکسن کرونایش را بزند به ایران می‌آید و تا ‌آخر لیگ میهمان من هست.

او مشاورم خواهد بود، چند سال روی نیمکت تیم ملی ایتالیا نشسته است. او روی نیمکت نمی نشیند و مشاور من است و تا ‌آخر فصل به من کمک می‌کند.

دربی بازی زیبایی خواهد بود و  هواداران دو تیم بازی زیبایی را می‌بینند. هم تیم پرسپولیس شرایط و باریکنان خوبی دارد و هم تیم ما انگیزه بسیار بالایی دارد. من با بازیکنانم صحبت کردم و به آنها گفتم که هواداران استقلال منتظر این بازی و پیروزی در آن هستند تا با نتیجه‌ای که به دست می آوریم در کورس قهرمانی بمانیم و برای جام حذفی هم خودمان را آماده کنیم.

با عرض تاسف باید بگویم برای باشگاه بزرگی مثل استقلال جای تاسف است که دو سال بدون نظر سرمربی بسته شد.

فصل گذشته که من سرمربی استقلال بودم بازیکنانی از سایر تیم‌ها با من تماس می‌گرفتند و می‌گفتند که از سوی باشگاه استقلال با آنها تماس گرفته شده در حالیکه در لیست من نبودند.

من اجازه نمی دهم حتی یک پشه‌ای اضافی وارد باشگاه شود. اجازه نمی دهم این اتفاق ها برای باشگاه استقلال بیافتد.

قول می دهم برای فصل بعد تیمی ببندم که تمام هواداران کیف کنند و ‌آن فوتبال هجومی زیبایی را که دوست دارند ببینند.

اینجا استقلال است و فرهنگ و ساختارش مشخص است. بازیکنی که ادب و احترم نگه ندارد جایی در تیم من ندارد، اول ادب و احترام بعد مسائل فنی مهم است.

دانشگر هم  به اشتباهش پی برده و دیگر هم چنین اشتباهی را انجام نمی دهد. او از لحاظ فنی یکی از بهترین مدافعان ایران است و خوشحالم که شخصا او به تیم برگشته است.

{سرمربی استقلال در پاسخ به خبرنگاری که از او پرسید بعد از این بازی عدد جدید رو نمی شود مثل عدد ۵، ۶ و..؟} که مجیدی با خنده گفت عدد ۴ مال جوانی هایم بود!

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments