۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۸

فرهاد مجیدی: بدشانس بودیم و از فرصت هایمان استفاده نکردیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: در این بازی نمایش خوبی داشتیم ولی متاسفانه نتوانستیم از موقعیت های خودمان به خوبی استفاده کنیم.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری سلامت، فرهاد مجیدی در نشست خبری پس از بازی با سپاهان از هفته سی ام لیگ برتر حضور پیدا کرد و پاسخگو خبرنگاران بود که در ادامه صحبت های ایشان را می خوانید:

بازی بسیار خوبی انجام دادیم، هم از جانب ما و هم از جانب سپاهان، هر دو تیم فرصت های زیادی داشتند ولی سپاهان از فرصت هایش بهتر استفاده کرد واقعا بدشانس بودیم و از فرصت هایمان استفاده نکردیم و اگر خوش شانس بودیم می توانستیم برنده بازی باشیم.

با توجه به اینکه سه شنبه بازی مهمی داشتیم سعی کردم از ۵ تعویضم استفاده کنم. خودم خواستم برخی بازیکنانم مثل ریگی و مطهری ۹۰ دقیقه  بازی نکنند و به بقیه بازیکنانم بازی برسد. بازیکنان تعویضی ما خیلی خوب کار کردند. ما در نیمه دوم خیلی خوب کار کردیم و موقعیت های خیلی خوبی داشتیم و متاسفانه بدشانس بودیم و توپ هایمان گل نشد.

نتیجه ای که ما نیاز داشتیم باعث شد تا من ترجیح بدهم از این روش استفاده کنم و در طول بازی از بقیه بازیکنانم استفاده کنم. من در کل سعی کردم که بازیکنان اصلی را برای روز سه شنبه در اختیار داشته باشم. الان در رختکن با بازیکنانم حرف زدم و از فردا تمام تمرکزم را روی بازی سه شنبه می گذارمو امیدوارم یک بازی خوب مقابل گل گهر ارائه کنیم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments