۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۰

فرهاد مجیدی: اگر این تیم حفظ شود مدعی اصلی قهرمانی خواهیم بود

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: دلیل 3 بردم مقابل گل گهر و قلعه نوعی عشق و صداقت مربیگری بوده است.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری سلامت، فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل گل گهر سیرجان در مرحله نیمه نهایی جام حذفی صحبت هایی را عنوان کرد که در ادامه می خوانید:

دیدار استقلال و گل گهر؟

بازی فردا برای هر دو تیم  حساس است و با دو پیروزی می تواند به جام قهرمانی برسد.  من در این چند روز با بازیکنان تیمم صحبت کردم و آنها را آماده کرده‌ام. امیدوارم در نهایت فردا به فینال راه پیدا کنیم. من تیمم را از نظر روحی و روانی آماده بازی فردا کرده ام و امیدوارم در نهایت بتوانیم به فینال راه پیدا کنیم.

استقلال با  شما ۳ بار موفق به شکست تیم های امیر قلعه نویی شده و این موضوع در بازی فردا چقدر تاثیر دارد؟

۲ بار مربوط به فصل قبل بوده و یک بار در بازی گذشته این اتفاق افتاده است. فکر می کنم در هر ۳ بازی تیم برتر بودیم.البته دلیل این بردها نوعی عشق و صداقت مربیگری بوده که توانستم به پیروزی برسم.

قلعه نویی اعلام کرده در طول فصل ظلم های زیادی از نظر داوری به تیمش شده و امیدوار است فردا فقط مسائل تاکتیکی تعین کننده بازی باشد؟

مطمئن هستید آقای قلعه نویی این حرف را زده است؟ ما آنالیز کرده ایم، پنالتی های بازی با آلومینیوم، سایپا و بازی با نساجی را  دیده ایم. من نمی خواستم حرفی بزنم ولی چون این سوال مطرح شده است باید بگویم دقیقا دغدغه ما هم همین است. من هم به شدت نگران داوری فردا هستم. حتما منظور آقای قلعه نویی صحنه پنالتی بازی گل گهر و نساجی فردا بوده که دیگر آن صحنه در بازی فردا تکرار نشود!

آیا به هواداران قولی برای قهرمانی می دهید یا خیر؟

قول می دهم که همه تلاشمان را انجام بدهیم. فکر می کنم شایسته این هستیم که  فردا برنده شویم. در این ۱۰ هفته از همه بازیکنانم راضی هستم و شرایط تمرینی ما هم بسیار عالی است، فکر می کنم استحقاق قهرمانی جام حذفی را داریم.

آخرین وضعیت دیاباته و میلیچ؟

در مورد دیاباته هنوز تصمیمی نگرفته ایم چون با ما قرارداد دارد. در مصاحبه قبلی هم گفتم که تنها خواهشم این است که بازیکنانم حفظ شوند.اگر این تیم حفظ شود و تمام بازیکنانم برای فصل بعد حفظ شوند استقلال به طور حتم فصل آینده مدعی اصلی قهرمانی است.

آخرین وضعیت قائدی و ترانسفرش؟

هنوز تصمیمی در مورد قائدی نگرفته ایم ولی به مدیریت باشگاه اعلام کردم اگر بتوانیم جایگزین خوب به جای این بازیکن پیدا کنیم به او اجازه جدایی می دهیم در غیر این صورت موافق ترانسفر قائدی نیستم.

شایعه شده فراز کمالوند قرار است از طریق اپل واچ به وی برای بازی فردا کمک بدهد؟

بعد از بازی های آسیایی که برگشتیم در فرودگاه با کمالوند خداحافظی کردم و فقط یک بار دیگر او را دیدم که در بازی با سایپا بود. بعد از آن هیچ تماسی هم با او نداشته ام. این صحبت ها از کجا در می آید را نمی دانم ولی هیچ تماسی با کمالوند نداشتم.

فکر می کنید بازی فردا در ۹۰ دقیقه تمام شود یا ۱۲۰ دقیقه؟

برداشت خود من این است که بازی در ۹۰ دقیقه تمام می شود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments