۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۰

فرصت ۱۲ روزه پرسپولیس برای پرداخت طلب بودیمیر

باشگاه پرسپولیس برای فرار از محرومیت و بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتش در پرونده بودیمیر تا ۱۲ بهمن فرصت دارد تا مبلغ ۱۴ میلیارد تومان بپردازد.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت باشگاه پرسپولیس در پرونده شکایت ماریو بودیمیر، مهاجم سابق اهل کرواسی این تیم به پرداخت ۴۷۵ هزار یورو به‌علاوه ۵ درصد سود سالیانه از سوی فیفا محکوم شده که تقریبا ۱۴ میلیارد تومان می شود و طبق گفته وکیل بودیمیر سرخپوشان باید این پول را تا تاریخ ۱۲ بهمن‌ ماه به حساب این بازیکن واریز کنند و در غیر اینصورت با جرائمی از سوی فیفا مواجه خواهند شد.

داوور رادیچ، وکیل ماریو بودیمیر نیز در مصاحبه ای عنوان کرده بود : ما پیش از دعوی و در طول این مدت، درباره پرداخت این مبلغ مذاکره کردیم اما پرسپولیس اراده‌ای برای پرداخت این پول نداشت، چون آنها همیشه قول می‌دادند که این بدهی را پرداخت کنند اما این کار را انجام ندادند.

این در حالی است که پنجره نقل و انتقالات زمستانی فوتبال ایران از ۱۵ بهمن شروع خواهد شد، پرسپولیس باید هر چه زودتر پول بودیمیر را فراهم و به او پرداخت کند چون اگر به هر دلیلی، پول مهاجم کروات در تاریخ مقرر پرداخت نشود، محرومیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس اجرا خواهد شد و یحیی گل‌محمدی امکان تقویت تیمش در نیم فصل را از دست خواهد داد.

اسماعیلی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این خبر گفته: بله اطلاع داریم و باشگاه با سرعت زیاد به دنبال راهکار این مشکل است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments