۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۵

فراهم شدن بهره گیری سواد آموزان از آموزش تلویزیونی

معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت : در راستای تحقق شعار « آموزش تعطیل نیست » امکان بهره گیری سواد آموزان از آموزش تلویزیونی فراهم شده است .

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، مهدی مرتضوی اظهار کرد:  برنامه ی آموزشی « قلم و بیان » به منظور جبران کاستی های احتمالی ناشی از آموزش غیر مستقیم ، آموزش مجازی وکاهش زمان آموزش ، با همکاری صدا و برای سواد آموزان دوره انتقال از شبکه آموزش مطابق برنامه ی زمان بندی پخش ، از اول اردیبهشت ماه  آغاز و به مدت ۲۳ هفته استمرار خواهد شد .

وی،با بیان این که  برنامه فوق در راستای تقویت کیفیت آموزشی سواد آموزان ثبت نام شده در سال گذشته تهیه شده و برای آن ها نقش مکمل برنامه های آموزشی را خواهد داشت ؛ افزود : از تمامی مدیران،رؤسا و کارشناسان انتظار داریم ؛ به نحو شایسته جدول زمان بندی پخش برنامه رابه ذینفعان اطلاع رسانی نموده تا همه  سواد آموزان از این برنامه ی آموزشی بهره مند شوند.

دبیر گروه بهبود کیفیت سواد آموزی استان اضافه کرد : از زمان شیوع ویروس کرونا یکی از مهمترین دغدغه های مسئولین سواد آموزی موضوع ارائه ی آموزش های با کیفیت به سواد آموزان بوده که امیدواریم با تهیه و پخش و استفاده تمامی مخاطبان از برنامه ی آموزشی قلم و بیان ، بخشی از این نگرانی مرتفع شود .

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x