۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۱

فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی مهرماه سال ۹۹

سازمان وظيفه عمومي نيروي انتظامي،کليه مشمولان فارغ التحصيل دانشگاه ها،ديپلم و زيرديپلم که داراي برگ آماده به خدمت پايه خدمتي مهرماه سال 99هستند را به خدمت سربازي فراخواند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت به نقل از پایگاه خبری پلیس،سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی در اطلاعیه ای اعلام کرد:کلیه مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ مهر ماه سال ۱۳۹۹ دریافت کرده اند،می بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰)، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج درآن اقدام کنند.

در این اطلاعیه آمده است؛کلیه مشمولان دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی ،دیپلم و زیردیپلم می بایست در تاریخ،ساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان اعلام شده، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند

گفتنی است، با توجه به اینکه امکان مرخصی سربازان در طول دوره به دلیل شرایط پیش آمده امکان پذیر نمی باشد ، مشمولان می بایست اصل مدارک مورد نیاز اعم از برگ آماده به خدمت،برگ محل مراجعه،برگ واکسیناسیون،کارت ملی ، شناسنامه،مدارک مربوط به شرایط خاص مانند:تاهل ،گواهی فوت والدین ،جانبازان بالای ۲۵ درصد ، خانواده درجه یک شهدا و… را به همراه خود داشته باشند.

در این اطلاعیه آمده است؛برای پیشگیری از بروز و شیوع بیماری کرونا،مشمولان اعزامی در روزاعزام توسط وظیفه عمومی استان ها و مراکز آموزش نیروهای مسلح مورد معاینه قرار می گیرند.

لازم به ذکر است؛عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده،غیبت محسوب شده و برابر ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.

این سازمان درادامه اطلاعیه متذکرشده است، متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان به نشانی khabaresarbazi @ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments