۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۳

فراخوان مرحله دوم پیمایش شاخص های سلامت و جمعیت درسال ۱۳۹۹

مؤسسه ملي تحقيقات سلامت جمهوري اسلامي ايران پیمایش "شاخص های سلامت و جمعیت در سال 1399" را به نیابت از معاونت بهداشت از طریق سازوکار دو مرحله ‏ای به فراخوان گذاشته است.

به گزارش گروه  گروه بهداشت و درمان خبرگزاری سلامت به نقل از سازمان نظام پزشکی،مؤسسه ملی تحقیقات سلامت جمهوری اسلامی ایران پیمایش “شاخص های سلامت و جمعیت در سال ۱۳۹۹” را به نیابت از معاونت بهداشت از طریق سازوکار فراخوان دو مرحله ‏ای به فراخوان گذاشته است. لازم است در ابتدا فرد/مرکز متقاضی فرم ارائه اطلاعات محققین و مراکز تحقیقاتی شرکت کننده در فراخوان عام دو مرحله ‎ای را با توجه به فرم درخواست برای پروتکل (RFP) پیمایش مربوطه تکمیل نماید. پس از بررسی و تایید صلاحیت مجری، از ایشان جهت شرکت در مرحله دوم فراخوان و تدوین پروتکل مطابق با RFP ارسالی دعوت به ‎عمل خواهد آمد. فرم ارائه اطلاعات محققین و مراکز تحقیقاتی شرکت کننده در فراخوان عام دو مرحله ‎ای و فرم درخواست برای پروتکل این پیمایش (RFP) از لینک پایین صفحه قابل دریافت است.

مزید امتنان خواهد بود تا مساعدت لازم جهت ارسال فراخوان به اعضای محترم هیأت علمی و محققین، دانشکده‏ ها و مراکز تحقیقاتی (و در صورت امکان دستور انعکاس در صفحه خانگی حوزه مربوطه) با شرایط زیر مبذول گردد:

۱)    نسخه اصلی فرم ارائه اطلاعات محققین و مراکز تحقیقاتی شرکت کننده در فراخوان عام دو مرحله ‏ای به ‎همراه ضمائم آن یا به آدرس تهران، بلوار کشاورز، خیابان وصال شیرازی، خیابان بزرگمهر شرقی،  پلاک ۷۰ ارسال گردد یا پس از تکمیل به آدرس پست الکترونیکی nihr.research@tums.ac.ir ارسال گردد. در هر دو صورت ارسال دستی یا ایمیلی باید دریافت مدارک توسط همکاران موسسه تایید شود.

۲)    اولویت واگذاری طرح به افراد یا مراکزی می باشد که ۱) سابقه اجرای پیمایش‏ های ملی را دارند؛ ۲)  با استفاده از شبکه ‏سازی و بهره‏ برداری از ظرفیت پژوهشی موجود در کشور قصد اجرای پژوهش را دارند؛ و یا ۳) ساختار و ظرفیت اجرایی لازم برای اجرای یک پیمایش در سطح ملی را دارا می باشند.

۳)    به منظور بهره برداری از حداکثر ظرفیت پژوهشی کشور ترجیح موسسه این است که پیمایش ‏های ملی که همزمان در موسسه به فراخوان و اجرا گذاشته می‏ شوند به تیم ‏های متفاوت سپرده شود.

۴)    لازم به ذکر است در خصوص اجرای کار میدانی مطالعه با توجه به وضعیت همه گیری کووید-۱۹ تصمیم گیری خواهد شد.

۵)    دریافت پیشنهادات حداکثر تا پایان روز اداری روز شنبه (۱۳۹۹/۰۷/۱۹) خواهد بود.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره ۶۲۹۲۱۱۹۹-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x