۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۸

فدهمین فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاههای علوم پزشکی کشور تا پایان آبان ماه ادامه دارد

در هفدهمین دوره فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی 300 عضو هیات علمی، منحصراً برای دانشگاههای کم برخوردار و با هدف رفع کمبود نیروی انسانی هیات علمی ضروری آنها جذب خواهند شد.

به گزارش  گروه بهداشت و درمان خبرگزاری سلامت به نقل از وبدا، هفدهمین دوره فراخوان جذب هیات علمی دانشگاههای علوم پزشکی، منحصراً برای دانشگاههای کم برخوردار و با هدف رفع کمبود نیروی انسانی هیات علمی ضروری آنها در حال برگزاری است.
بر اساس اعلام معاونت آموزشی، دانشگاههای برخوردار برای جذب هیات علمی سهمی ندارند و نیازهای استخدامی به تفکیک رشته های علوم بالینی و علوم پایه پزشکی و بر اساس اعلام نیاز دانشگاهها و با در نظر گرفتن محدودیت مجوزهای استخدامی تعیین شده است.
متقاضیانی که تاکنون ثبت نام نکرده اند، می توانند با مراجعه به سامانه جذب اعضای هیات علمی به نشانی aac.behdasht.gov.ir نسبت به ثبت نام نهایی و دریافت کد رهگیری اقدام نمایند.
بدیهی است استخدام و جذب هیات علمی بر مبنای ضوابط و مصوبات تعیین شده از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی و مفاد درج شده در آگهی هفدهمین فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت، خواهد بود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments