۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۱
رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر:

فدراسیون ورزشهای هلال احمر ایجاد می شود/ ۲۰۰ عضو جوانان استخدام می شوند

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با اشاره به ایجاد فدراسیون ورزشهای هلال احمر گفت: ۲۰۰ نفر از اعضای جوانان در استخدامی جدید به‌کارگیری می‌شوند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر محمد گلفشان در نشست صمیمی با اعضای مجامع کانون های جوانان و مسئولین امور جوانان استان لرستان اظهار کرد: اتفاقات خوبی قرار است در بدنه سازمان به وجود بیاید که منجر به تحولات بسیار مطلوبی در حوزه فعالیت های بشردوستانه خواهد شد.

وی افزود: سامانه مهتاب که به یکی از طرح‌های ماندگار در جمعیت هلال احمر تبدیل خواهد شد در آستانه رونمایی است و در آن تلاش داریم بتوانیم اقدامات ارزشمندی را پیاده کنیم.

 گلفشان اضافه کرد: یکی از تاکیدات ما توجه به طرح‌های ابتکاری است و از این پس نیز طرحهای ابتکاری که از سوی اعضای جوانان در استان های مختلف ارائه می شوند بعد از پالایش مورد توجه قرار خواهند گرفت و اجرایی نیز می شوند‌

 وی با اشاره به اینکه در استخدامی جدید جمعیت هلال احمر، اعضای جوانان از سهمیه ۲۰۰ نفری برخوردارند افزود: ارزش کارت عضویت جمعیت هلال احمر در خارج از کشور بیشتر است که این نشان می دهد فعالیت در هلال احمر معطوف به داخل کشور نیست و اعضایی که با این جمعیت همکاری دارند در سایر کشورها نیز مورد احترام قرار می گیرند.

 رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر به ظرفیت خانه های هلال اشاره کرد و گفت: ایجاد خانه‌های هلال یک ظرفیت خوب است که با تکمیل آن می‌تواند قدم‌های موثری در بحث ارائه خدمات به مردم مناطق کمتر توسعه یافته را برداریم.

 وی افزود: در بحث احداث اردوگاههای فرهنگی، ورزشی، امدادی، آموزشی آمادگی داریم با سرمایه گذاران و افراد علاقمند همکاری کنیم چرا که جمعیت هلال احمر در این زمینه دارای زیرساخت‌های مطلوبی در استان های مختلف کشور از جمله لرستان است.

گلفشان بیان کرد: اماکن ورزشی که در استان ها قرار دارند متعلق به اعضای جوانان هستند و اگر درآمدی نیز از آن ها به دست می آید باید در حوزه فعالیت های جوانان مصرف شود که در این راستا باید معاونت های جوانان نظارت بیشتری در اجرای آن داشته باشند.

 وی با تاکید بر اینکه فعالیت های خیرخواهانه در زندگی افراد خیر و برکت به وجود می‌آورد خاطرنشان کرد: تلاش اعضای جوانان در عرصه‌های گوناگون خدمت‌رسانی همواره قابل ستایش بوده است و امیدواریم در ادامه نیز شاهد تلاش بیشتر فعالیت اعضای داوطلب در این حوزه باشیم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x